zdroj Zahrady TOPOL

Zahrady na klíč – a máte po starostech!

24. 05. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Lidé udělají pro dokonalost své zahrady cokoliv, i když je její úprava náročná a zmáhající. Před všemi terénními pracemi je nutné vytvořit si vlastní vizi. Jak by měla vlastně zahrada vypadat? Někdo se spokojí s tradičním vzhledem, kde nesmí chybět květiny, keře, stromy. Jiný dává přednost moderně zakomponovaným prvkům, závlahovému systému, kamenným zídkám i stylovému posezení.

Co je to realizace zahrady na klíč?

Tato služba se v posledních letech stala velice populární. Lidé nemají čas na zdlouhavé zahradnické práce. Realizace zahrady na klíč se skládá hned z několika částí. První krok úspěchu začíná návštěvou specializovaného pracovníka, který s vámi probere důležité náležitosti. Vše posoudí a poradí. Když se domluvíte, je třeba odsouhlasit finanční strop. Pak už jde vše jako po másle. Zakládání zahrady se neobejde bez terénních úprav. Jen spolehlivá firma zajistí přepravu a zabudování těžkých prvků do prostoru zahrady. Po upravení plochy se začíná s instalací závlahového systému, výsadbou rostlin a dalšími domluvenými pracemi.

zdroj Zahrady TOPOL

zdroj Zahrady TOPOL

Travní koberce a sečení trávy

Skvěle propracovaná a oku lahodící zahrada nesmí postrádat travní koberce. Zapomeňte na zdlouhavé setí trávy. Pokládka travního koberce je rychlá. Tento prvek je pěstován přímo u výrobce. Nato se sloupne ve vrstvě 1,5 cm zeminy a přepraví se k zákazníkovi. Během dvou týdnů zelený koberec sroste. K létu patří nejen vodní radovánky, ale také neoblíbené sečení trávy. Pokud oslovíte odborníky na realizace zahrady na klíč, Zahrady Topol, můžete si zajistit také pravidelné sečení trávníku. Mnoho klientů má zájem o řez ovocných a okrasných stromů i dřevin, celoroční údržbu zahrady, závlahové systémy, rizikové kácení stromů, frézování pařezů i štěpkování větví. Zahrady Topol působí v Hradci Králové, Pardubicích a Praze.

zdroj Zahrady TOPOL

zdroj Zahrady TOPOL

ZDROJ: PR článek firmy Zahrady TOPOL

Kategorie: Rady a Tipy
Tagy: realizace řez stromů stromy do zahrady trávy trávy do zahrady zahrada na klic zahradní květiny zakládání trávníku
Sdílejte článek

Diskuze