FOTO www.brimo.cz

3 aspekty, podle nichž se vyplatí vybírat moderní párty stan

06. 06. 2018 Sdílet

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by se netěšil na léto. Letos se rozběhlo neskutečně rychle a mnozí z nás se už koupou na zahradě v bazénu anebo sedí v pergole a snaží se užít každé volné chvilky. Pokud mezi takové šťastlivce patříte, máte vyhráno. Najdou se ovšem i takoví, již podcenili sílu slunečních paprsků. Ti nejspíše aktuálně hledají alternativy zastřešení.

Potřebujete-li zastínění realizovat co možná nejrychleji a za rozumnou cenu, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na párty stany. Právě ony totiž představují elegantní a ekonomické řešení. Jejich výběr nemusí být jednoduchý. Na jaké aspekty se vyplatí zaměřit?

FOTO www.brimo.cz

Pevná a odolná konstrukce

V každém případě se zaměřte především na konstrukci. Nejmodernější párty stany ji mají vyrobenou z ušlechtilé oceli. Ta je maximálně pevná a právě díky ní bude stan držet pevně pohromadě i v momentu, kdy bude venku vát silný vítr. Samozřejmostí musí být také vysoká pevnost v oblasti spojů. Ty by neměly i při vysoké námaze nijak uhýbat a budou držet pohromadě. Rozhodně musí být silnostěnné profily jednoduše vyměnitelné. V případě jakéhokoli poškození je musí být možné velmi jednoduchým způsobem vyměnit.

FOTO www.brimo.cz

FOTO www.brimo.cz

Expresní rozložení stanu nezbytností

V každém případě se soustřeďte také na systém složení a rozložení konkrétního modelu. Osvědčené párty stany od nejznámějších výrobců disponují elegantním mechanismem. Jedná se o automatický systém zajištění. Naprosto jednoduchým a jemným tahem k sobě povolíte konstrukci a stan kdykoli složíte. Rozložení zvládne i jeden jediný člověk, který nemusí být extra šikovný domácí kutil.

Vysoká odolnost konstrukce i plachty

Léto je charakteristické doslova extrémním slunečním zářením. Slunce je velmi silné a většinu látek dokáže v poměrně krátkodobém horizontu zničit. Barevně ztrácí na atraktivitě a postupně blednou. Elegantní rychle rozkládací párty stany se vyznačují dlouhodobou ochranou konstrukce proti korozi prostřednictvím kvalitní práškové barvy. Stejně tak je chráněna i samotná plachta. Ta by měla být vyrobena z polyesteru, který zajistí její 100% odpudivost vody. Je UV stabilní, takže si zachová svůj barevný odstín a je vysoce rezistentní vůči mechanickému poškození. Stejně tak budete mít zcela jednoduchou i údržbu. Není problém povrch stanu jednoduchým způsobem omýt.

FOTO www.brimo.cz

FOTO www.brimo.cz

Vyberte si párty stan online

Naším tipem jsou certifikované párty stany BRIMO. Vyznačují se veškerými jmenovanými vlastnostmi. Sehnat je můžete bez problémů v mnoha různých velikostech. Sloužit mohou konkrétní modely klidně i jako prodejní stánky nebo k jiným příležitostem. Výborné jsou například velké párty stany pro různé oslavy a akce podobného charakteru.

ZDROJ: PR článek firmy Hana Szabová STANKY HAGO

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: párty stany
Sdílejte článek