bazén

Letní radovánky – koupání ve vlastním bazénu

03. 07. 2020 Sdílet

Letní prázdniny se blíží, a tak téma koupání ve vlastním bazénu a pokud možno s nejrychlejší instalací pulsuje mezi lidmi. Před očima budoucích majitelů bazénu se již vlní průzračná hladina křišťálově čisté vody, radost nejbližších, lákavé osvěžení i nekonečné vodní radovánky v příjemném soukromí vlastní zahrady.

Právě v těchto dnech je poptávka po bazénech extrémní. Mezi nejoblíbenější typy rodinných bazénů na trhu patří řada Azuro Vario. Existuje proto hned několik dobrých důvodů. Jde o kvalitní český výrobek, který potěší faktem, že jako jediný lze díky unikátnímu konstrukčnímu řešení bezpečně instalovat jak na povrchu, tak i s částečným nebo úplným zapuštěním do terénu, a to včetně svahu. Navíc to celé můžete zvládnout sami, a i během jediného dne.

„Řada Azuro Vario nabízí 12 modelových variant s kruhovým nebo oválným tvarem a v různém designovém provedením. I rozměry jsou volitelné a vybírat můžete z kruhového bazénu s průměrem až 5,5 metru nebo oválnou variantu s délkou až 7,3 metru. A to už je kromě vodních hrátek celé rodiny i pěkný prostor pro plavce. Dalším podstatnou výhodou těchto bazénů je také dlouhá životnost jejich stěny z hlubokotažného plechu s vysokou antikorozní ochranou. Poskytována je prodloužená záruka 5 let jako stvrzení kvality použitého materiálu a jeho precizního zpracování,“ vysvětluje Radek Hanzlík, produktový manažer Mountfieldu.

bazén

Azuro Vario V7 Zdroj Mountfield

A nejde jen o kvalitu. Bazén překvapí kromě funkčnosti a praktickými vychytávkami i možností dokonale ladit se svým okolím a celkovou koncepcí zahrady. Nabízí se proto volba vnějšího dekoru stěny, např. se vzhledem dřeva nebo kamene, i výběr designu vnitřní fólie, a to hned ze čtyř vzorů. Tuto možnost asi ocení každý s citem pro detail a estetiku. Na závěr je třeba zmínit ještě skvělý poměr cena/kvalita bazénů Azuro Vario.

A pokud chcete ještě větší luxus….

Možná, že zvažujete úplně bazén zapustit. Tak potom je ideální volbou kterýkoliv z modelů řady Ibiza Family. Ta totiž nabízí luxus velkých zapuštěných bazénů, a přitom jen za „pár tisíc“ korun. A k této devize si můžeme přidat ještě jednu zásadní a tou je skutečnost, že tento zapuštěný bazén si můžete sami nainstalovat třeba i během jediného dne. Jedinečné konstrukční řešení bazénů Ibiza Family to umožňuje. A přitom z nároků na kvalitu rozhodně neslevíte. Bazény Ibiza Family mají dvojnásobně zesílenou stěnu ze žárově zinkovaného plechu s vysokou antikorozní úpravou. A proto na ně získáváte na ně záruku 7 let.

bazén

Ibiza Family Kruh Zdroj Mountfield

Volit můžete mezi kruhovou variantou nebo oválným provedením. V obou případech má bazén velmi praktickou hloubku 150 centimetrů. Kruhový tvar s průměrem až 5 metrů je během vodních radovánek zároveň příjemnou metaforou rodinného kruhu. Lze ho do terénu díky samonosné konstrukci zapustit velmi snadno a nevyžaduje složitou stavební přípravu ani stavbu opěrné zdi. Oválné provedení s délkou až 7 metrů je ideálním řešením také pro všechny, kteří si chtějí opravdu pořádně zaplavat.

A co se týká vzhledu, tak v nabídce má řada bazénů Ibiza Family dva atraktivní dekory speciální zesílené vnitřní fólie, která mimo jiné dlouhodobě odolává také UV záření a působení chlóru. K perfektnímu zapuštění do terénu navíc patří zároveň přirozené propojení s povrchem okolí. Proto jsou horní okrajové lišty bazénu řešeny tak, že je s dlažbou nebo dřevěným obložením dokonale provážete.

bazén

Ibiza Family Ovál Zdroj Mountfield

Prodejce na přání bazén přiveze až k domu a odborní technici ho také instalují. Zároveň vás seznámí s provozem bazénu, jeho údržbou i dokonalou péčí o bazénovou vodu.

Zábavu, relax i plavání v bazénu si díky praktickému příslušenství můžete bezstarostně užívat až 6 měsíců v roce. Pro maximální komfort, dokonalé vodní radovánky a bezstarostnou péči o vodu si můžete k bazénu vybrat ze širokého sortimentu příslušenství – například solární ohřevy, tepelná čerpadla, plavecké protiproudy, solární sprchy, solární a krycí plachty, hračky do vody, přenosné zastřešení a mnoho dalšího.

Více informací o bazénech najdete na www.mountfield.cz

ZDROJ: PR článek společnosti MOUNTFIELD

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: bazen Od partnerů venkovní bazén
Sdílejte článek