Lamelová pergola Renson Aero Skye
Zdroj: Renson

Renson Aero Skye®: Získejte maximum od své zahrady a terasy

30. 05. 2023 Sdílet

Kdo by netoužil po tom, trávit venku celý rok? Instalací pergoly Renson získáte luxusní, pohodlný a plnohodnotný prostor ve kterém můžete trávit veškerý svůj čas, bez ohledu na počasí. Renson Aero Skye Vám poskytne maximální flexibilitu, kterou u sebe doma potřebujete. Tuto lamelovou pergolu můžete nyní integrovat do libovolné stávající konstrukce.

Ať už je venku jakékoliv roční období a počasí, s pergolou Renson Aero Skye můžete trávit veškerý čas na čerstvém vzduchu. Lamelová pergola Aero Skye nabízí ochranu před sluncem i deštěm. Nejen že se lamely naklápějí a tím vám umožní regulovat množství světla na terase, ale při krásném počasí je možné střechu zcela otevřít odsunutím lamel ke straně.

A v případě deště? Během několika okamžiků střechu zcela uzavřete.

Integrované vytápění je onou pomyslnou třešničkou na dortu, která zcela změní požitek z pobytu na terase. Pokud je chladněji, nebo fouká nepříjemný vítr, topení vás zbaví pocitu nepříjemného chladu a vy si prodloužíte sezónu kdy můžete trávit čas venku. Ovládání všech prvků navíc zvládnete snadno pomocí jediné aplikace ve vašem chytrém zařízení.

Zahradní posezení je přidanou hodnotou vašeho domu

Renson Aero Skye už není jen obyčejná pergola na 4 nohách. Je to plně integrovaná lamelová konstrukce, která zvedá hodnotu a využitelnost celého domu. Její instalací vytvoříte plnohodnotnou zahradní místnost, která se tak stane přirozeným rozšířením obytné části domu.

Stejně tak to vidí i majitelé domu v níže uvedeném projektu. Hodně času tráví venku. Než se dostali na firmu Renson, strávili mnoho času studováním různých možností, jak maximálně využít zahradu svého domu.

Při svých cestách po Španělku bydleli v rekreačním domě, který měl také lamelovou pergolu. Protože se jim tento koncept velmi zalíbil, začali hledat podobné řešení i pro svůj dům. Výběr však nebyl snadný, protože jedním z důležitých kritérií bylo, aby šli lamely při příznivém počasí zcela otevřít a ideálně aby v této pozici nebyly vůbec vidět.

Pergola Aero Skye s integrovanou lamelovou konstrukcí

Zdroj: Renson

Se svým požadavkem se obrátili na Ambassadora firmy Renson, společnost P&G Metaalwerkem, která po konzultaci s architektem doporučila právě systém Renson Aero Skye. Díky spolupráci architekta a možnostem této pergoly bylo možné lamelovou střechu zcela integrovat do konstrukce, která ladí s celkovým konceptem jejich domu. K domu tak nepřibyla žádná další přístavba, která by vizuálně kazila dojem celé stavby.

Se svým výběrem jsou majitelé spokojeni

Majitelé jsou s konečným výsledkem velmi spokojeni. “Pergolu Aero Skye vřele doporučujeme. Nyní trávíme venku mnohem více času”. Díky flexibilitě systému Renson Aero mohou trávit na čerstvém vzduchu každý volný den.

V létě mohou snídat pod jasnou oblohou a pokud slunce začne být až příliš ostré, stačí rozvinout střechu a přistínit celý prostor aniž by museli přerušit pokojnou atmosféru rodinné snídaně. Stejný postup uplatní i v případě náhlého deště. V tomto případě jim k příjemné atmosféře dopomůže ještě zapnuté vytápění.

Lamelová pergola Renson Aero Skye

Zdroj: Renson

Vezměte si ze své zahrady maximum

Pokud máte pocit, že na své zahradě, nebo terase netrávíte dostatek času, vyzkoušejte některou pergolu z nabídky Renson. Možná najdete řešení, které právě hledáte na www.renson-outdoor.com.

Více o možnostech stínění se dozvíte na webu společnosti RENSON.

Kontakt

Tomáš Strnad / tomas.strnad@renson.net / +420 777 809 283 / Area Sales Manager CZ
Petr Třetina / peter.tretina@renson.net / +420 773 712 076 / Architect Advisor CZ

Zdroj: PR článek společnosti RENSON Ventilation

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: Od partnerů pergoly pohyblivé pergoly terasy zastřešené terasy
Sdílejte článek