Zdroj: FEIM

Získejte Philips Hue Bridge zdarma k objednávce chytrého exteriérového osvětlení

09. 03. 2021 Sdílet

Inteligentní svítidla se těší stále větší popularitě, a to není náhodou.

Systém inteligentního a energeticky úsporného LED osvětlení s sebou přináší spousty přidaných funkcí, možností a zážitků, kterým konvenční osvětlení nedokáže konkurovat. Stisknutím jednoho tlačítka či hlasovým povelem dokážete ovládat jedinou žárovku, ale i osvětlení celého domu či zahrady. 

S chytrým LED osvětlením máte možnost přizpůsobit si atmosféru osvětlovaných prostorů, regulovat intenzitu světla, teplotu a barvu světla z celého barevného spektra. Navíc můžete využít přednastavených rutin či si vytvořit vlastní. Rozsviťte si dvorek, zahrádku nebo terasu podle vašich představ.

Svítidla jsou praktická, šetří energii, tedy i vaši peněženku, a na výběr máte ze spousty tvarů, typů a stylů. Kvalitní použité materiály a precizní zpracování slibují dlouhé prosvícené roky. Využijte naší časově omezené akce a pořiďte si kvalitní inteligentní osvětlení do vaší zahrádky či na dvorek. Zahrada dělá dům a možnost regulace a přizpůsobení inteligentního osvětlení oceníte zejména při pořádání zahradní party či přátelského posezení.

LED osvětlení v zahradě

Zdroj: FEIM

Pokud váháte nad výběrem venkovního inteligentního LED osvětlení, nejlepší volbou budou svítidla umožňující změnu barvy světla. Snoubí v sobě totiž vlastnosti i ostatních modulů – funkci stmívání, nabízí i změnu teploty bílého světla. Navíc ale potěší regulací barev z celého barevného spektra, a tak Vám bude zahrádka hrát barvami podle vašeho přání.

Pokud nehledáte pouze doplňkové osvětlení k nastolení pohodové atmosféry, zvažte koupi reflektorů, které osvětlované místo řádně zvýrazní. Hodí se především tam, kde si přejete dobře vidět i v té nejhlubší tmě, například na příjezdovou cestu ke garáži, do dílny, na dvorek a podobně.

Outdoorové Philips Hue osvětlení nabízí i doplňkové příslušenství. Jedním z oblíbených produktů, které jsou na feim.cz k dostání je pohybový senzor, jenž lze umístit kamkoliv a jímž se můžete připojit k jakémukoliv inteligentnímu svítidlu. Dokáže se spárovat i na vnitřní osvětlení a v případě, že odjedete na dovolenou, se postará o dojem, že se v domě někdo nachází, což bezpečně odradí zloděje a vás tak po návratu z dovolené nebude čekat žádná nepříjemnost.

Jak ale budete všechna tato inteligentní svítidla a jejich příslušenství ovládat? Centrální jednotkou inteligentního osvětlení je Philips Hue Bridge. Jde o mozek vašeho ekosystému chytrého osvětlení. Díky němu máte plnou kontrolu nad chytrým osvětlením a to skrze mobilní aplikaci, hlasové asistenty nebo pomocí klasických vypínačů či senzorů. 

K jednomu Bridge zařízení lze připojit až 50 Philips Hue svítidel a příslušenství. Hue Bridge umí komunikovat i s produkty inteligentní domácnosti od předních světových výrobců. Po propojení s Wi-Fi routerem spojuje váš systém Hue a celou inteligentní domácnost s okolním světem pro pohodlnou a bezpečnou kontrolu mimo domov a další inteligentní funkce.

Abychom vám vstup do světa Philips Hue co nejvíce ulehčili, připravili jsme pro vás speciální akci: při nákupu produktů Philips Hue outdoor na feim.cz v hodnotě nad 6500 Kč od nás získáte Hue Bridge jako dárek!

Neváhejte tedy a nakupte u nás venkovní inteligentní osvětlení Philips Hue v celkové hodnotě 6500 Kč či vyšší a Philips Hue Bridge je váš. Akce platí do 4.4.2021, nebo do vyprodání dárků. 

Více informací naleznete na feim.cz

Zdroj: PR článek společnosti FEIM

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: exteriérové osvětlení LED osvětlení Osvětlení v zahradě
Sdílejte článek