Zahradní nábytek z umělého ratanu je velmi praktický a užitečný, nenáročný na údržbu, s poměrně dlouhou životností. Je vhodný do každého počasí a výborně vypadá v každé zahradě. Zahradní nábytek z umělého ratanu může zahrnovat ratanové lehátko, křeslo, terasové sezení pro dva nebo zahradní sedačkovou sestavu, či jídelní set, tj. ratanový stůl a židle. Zahradní nábytek z umělého ratanu není třeba ošetřovat tak často jako např. dřevěný. Po dešti se rychle usuší a je velmi komfortní na sezení. Váháte, jaký nábytek zvolit do zahrady? Rádi vám poradíme! Přečtěte si více v našich článcích.

Reklama
7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, jak se při nákupu zahradního nábytku vyvarovat budoucímu zklamání. Pryč s bílými židlemi z laciného plastu, sáhněte po kvalitě!

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.