Zahradní nábytek umělý ratan

Zahradní nábytek z umělého ratanu je velmi praktický a užitečný, nenáročný na údržbu, s poměrně dlouhou životností. Je vhodný do každého počasí a výborně vypadá v každé zahradě. Zahradní nábytek z umělého ratanu může zahrnovat ratanové lehátko, křeslo, terasové sezení pro dva nebo zahradní sedačkovou sestavu, či jídelní set, tj. ratanový stůl a židle. Zahradní nábytek z umělého ratanu není třeba ošetřovat tak často jako např. dřevěný. Po dešti se rychle usuší a je velmi komfortní na sezení. Váháte, jaký nábytek zvolit do zahrady? Rádi vám poradíme! Přečtěte si více v našich článcích.
Proutěné křeslo Egona Eiermanna se teší popularitě dodnes
Ratanový nábytek

Proutěné křeslo Egona Eiermanna se teší popularitě dodnes

Proutěné křeslo Egona Eiermanna si okamžitě zamilujete. A to si ani nemusíte vyzkoušet jeho pohodlí. Na pohled totiž upoutá tvarem, který se podobá nějaké podivné lesní houbě.

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku
Dětský zahradní nábytek

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, […]

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek
Dětský zahradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.