Zahradní nábytek z masivu je kvalitní, luxusní, solidní nábytek s dlouhou životností. Dřevo masiv je kvalitní a pevné dřevo. Tento druh nábytku může sestávat s jednoho nebo více kusů. Mohou sem patřit samostatná křesla a lavice, stoly a židle, zahradní jídelní soupravy, houpačky nebo lehátka z masivu. I když zahradní nábytek z masivu není nejlevnější, je prvotřídní, a proto je stále žádaný. Nádherně vynikne jak v prostorné velké zahradě, tak v menší městské zahradě pro příjemné posezení s rodinou a přáteli. Masivní nábytek do zahrady je obvykle vyroben ze smrkového, borovicového nebo dubového dřeva. Přečtěte si více zajímavostí o zahradním nábytku z masivu v našich článcích.

Reklama
7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, jak se při nákupu zahradního nábytku vyvarovat budoucímu zklamání. Pryč s bílými židlemi z laciného plastu, sáhněte po kvalitě!

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.