Židle jídelní

Jídelní židle – při jejich výběru se zaměřujte hlavně na výšku sedáku židle proti výši jídelního stolu. Vybírejte pohodlné židle, které budou vyhovující jak pro vás, tak pro každého, koho budete u jídelního stolu hostit. Design jídelních židlí je většinou jednoduchý a bez ručních opěrek. Zda zvolíte čalouněné židle nebo dřevěné či plastové, měly by ladit s celkovým designem jídelny. Inspirujte se na našem portálu o bydlení.
Byt, který vás zaujme už od vchodových dvěří
Bílá jídelní židle

Byt, který vás zaujme už od vchodových dvěří

Když jste vášnivými sběrateli obrazů a vaše kamarádka je shodou okolností architektka s láskou k bílé a minimalismu, nemůže to dopadnout jinak, než že se ocitnete ve sněhobílém království jako z pohádky Hanse Christiana Andersena. Jen bez zbytečných kudrlinek.

Pražský loft v minimalistickém designu
Design

Pražský loft v minimalistickém designu

Náročný klient + přísný architekt = bydlení bez kompromisů. Dostali jsme možnost navštívit další z pražských loftů – a radovali se z každého čtverečního metru. Konečně se i u nás dají najít byty, které si nezadají s těmi ze zahraničních časopisů. I když – autorem tohoto pražského je slovenský ateliér Cakov and Partners...

Hledání dokonalosti v kuchyni
Designový nábytek

Hledání dokonalosti v kuchyni

Na kuchyň jako plnohodnotnou součást obytného prostoru se kladou vysoké estetické, ale i funkční nároky. Týká se to také kvality použitých materiálů na dominantní část prostoru – kuchyňskou linku. Nestačí, aby byla perfektně zvládnutá z hlediska ergonomiky a praktičnosti, měla by mít též vysokou estetickou kvalitu a samozřejmě musí něco vydržet.