Bílá kuchyňská linka

Bílá kuchyňská linka je snem mnoha žen. Bílá je barva čistoty, bílé kuchyně jsou světlé, působí prostorně a spořádaně. Bílá kuchyňská linka se dá také dobře kombinovat s barevnými nebo dřevěnými doplňky a je nadčasová. Pokud právě rekonstruujete nebo obnovujete svou kuchyni, zkuste svěží bílou kuchyňskou linku, doplňte ji o černé nebo nerezové spotřebiče a nějaké květiny.

 

Reklama
Třípokojový byt, o jakém sní nejedna rodina

Třípokojový byt, o jakém sní nejedna rodina

Třípokojové byty jsou velmi oblíbené a nejčastěji poptávané mladými rodinami. Je třeba mít přece obývák, ložnici i dětský pokoj. Nebo obývák, pracovnu a ložnici. Nebo jakékoliv tři místnosti, po kterých toužíte a které vyhovují vašemu životnímu stylu. Třípokojový byt není ani malý ani příliš velký, je tak akorát. Jak vypadají třípokojové byty ve Švédsku? Úplně jinak než u nás. Zveme vás na prohlídku běžného „třípokojáku“, jaký můžeme vidět v každém švédském městě.

Retro design přichází do módy

Retro design přichází do módy

Ještě stále poměrně často uznávaný design z druhé poloviny 20. století konečně znovu přichází do módy a dokazuje, že své kvality neztratil. Zkuste se s námi pozastavit, zavzpomínat a možná i najít návod, jak mu umožnit znovu zazářit v interiéru.