Proč si designéři vybírají EBC dveře?

Proč si designéři vybírají EBC dveře?

20. 04. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

EBC dveře nepoškodíte klíčem ani prstýnkem. A nejen to, EBC dveře můžete bez problémů ozdobit obrázkem permanentní fixou. A až se vám omrzí, jednoduše umyjete běžným tekutým čistícím prostředkem, aniž by někdo cokoli poznal. Že nevěříte? Přijďte si odolnost lakovaného povrchu vyzkoušet do vzorkové prodejny SEPOS, stejně jako to udělali designéři pořadu Jak se staví sen. Bližší informace zjišťujeme u hlavního manažera firmy SEPOS Lumíra Kozubíka.

EBC dveře se staly „volbou číslo 1“ designérů televizního pořadu Jak se staví sen. Co bylo důvodem? EBC dveře splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu – jsou lakované, přesto vysoce mechanicky odolné a barevně stálé. Díky bílé barvě jsou navíc univerzálním prvkem, který bez problémů sladíte s moderním vybavením i dekory dřeva. V interiérovém designu je bílá barva velmi často využívaná i proto, že dokáže prostory prosvětlit a opticky zvětšit. Tyto designové přednosti v kombinaci s unikátními vlastnostmi povrchové úpravy činí z nestárnoucí klasiky (jak bývají bílé dveře často nazývány) doslova nestárnoucí výrobek… Už se asi nedivíte, že si EBC dveře vybrali designéři do prvního dílu nové série pořadu Jak se staví sen.

Prozraďte, co se skrývá za unikátními vlastnostmi lakovaného povrchu EBC? Extrémní odolnost a barevná stálost je dána revoluční technologií vytvrzování laku. EBC technologie (Electron Beam Curing), která byla původně vyvinuta pro automobilový a letecký průmysl, vytvrzuje lak pomocí elektronového paprsku. Proud elektronů vytvářený EBC lampou zajistí, že lak je po opuštění linky 100% vytvrzený. Na odolnost povrchu (včetně barevné stálosti) poskytujeme prodlouženou pětiletou záruku.

Není tak odolný lak škodlivý? Ne, je to právě naopak. Jedná se o ekologický produkt, který je šetrný k životnímu prostředí. Při procesu lakování nejsou požívána rozpouštědla ani jiné chemikálie. EBC dveře jsou proto vhodné do kancelářských prostor i do domácností s dětmi.

Právě děti dávají všemu pořádně „zabrat“ – nejsou bílé dveře nepraktické z hlediska údržby? Nemusíte se obávat, díky hladkému povrchu je údržba těchto dveří velmi snadná. Běžná znečištění jednoduše odstraníte setřením, stopy fixy tekutým čistícím prostředkem. EBC dveře obstojí i u dětí a Vás při jejich údržbě příjemně překvapí dokonalé spoje na hranách. Spoje jsou opatřeny takovou vrstvou vrchního nátěru, že není patrný efekt tmavého spoje, který bývá běžný u bílých dveří.

Jak se staví sen se SEPOSEM, aneb model EBC DOMINANT SKLO v ceně 4120 Kč bez DPH; foto SEPOS, spol. s r.o.

Jak se staví sen se SEPOSEM, aneb model EBC DOMINANT SKLO v ceně 4120 Kč bez DPH; foto SEPOS, spol. s r.o.

Jaké varianty EBC dveří mám tedy na výběr? Tyto moderní interiérové dveře nabízíme v plném hladkém provedení nebo s vertikálním či horizontálním prosklením. Jsou k dostání jako jednokřídlé i dvoukřídlé i ve variantě pro posuvné provedení. Ve Vašem interiéru můžete vhodně nakombinovat různé způsoby otvírání nebo zvolit moderní bezfalcové řešení, kdy je dveřní křídlo vsazeno do obložkové zárubně a je s ní v zavřeném stavu v jedné rovině. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, s EBC dveřmi rozhodně nešlápnete vedle… Jejich cena začíná na 2060 Kč bez DPH.

Proměna bytu v pořadu Jak se staví sen s EBC dveřmi, foto SEPOS, spol. s r.o.

Proměna bytu v pořadu Jak se staví sen s EBC dveřmi, foto SEPOS, spol. s r.o.

Dveře EBC VERTIKA SKLO v ceně 3060 Kč bez DPH, foto SEPOS, spol. s r.o.

Dveře EBC VERTIKA SKLO v ceně 3060 Kč bez DPH, foto SEPOS, spol. s r.o.

Zdroj: PR článek společnosti SEPOS, spol. s r.o.

Kategorie: Design interiérů Novinky
Tagy: dvere interierove dvere lakování dřeva
Sdílejte článek

Diskuze