…to nejlepší pro sladký život

01. 01. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

najdete na nové adrese v Brně. Tři prémiové značky na jednom místě, to je nový showroom společností Symerský, Basys, USSPA. Jedinečná atmosféra showroomu Vás vtáhne do světa požitků a praktického luxusu. K nahlédnutí i vyzkoušení je zde reálné prostředí interiérů od kuchyně, kde se skutečně vaří, přes plně funkční kompletní domácí kino až po venkovní atrium s vířivkou a plaveckým termálním bazénem připravenými k vyzkoušení.

Symerský
Společnost Symerský nabízí nejen nábytkové vybavení nadstandardní kvality, ale zaměřuje se i na komplexní designové řešení celého interiéru. Vedle modulového i atypického nábytku, vybavení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, pracoven, jídelen a ostatního patří k nabízenému sortimentu také osvětlení, doplňky a spotřebiče.
Cílovou skupinu tvoří zákazníci, kteří vnímají kvalitu a dokáží ji náležitě ocenit. Inspirovat se v novém showroomu mohou zcela konkrétními produkty a ne pouze fotografiemi z katalogů, jak tomu bývá často zvykem. Společnost zastupuje ve svém portfoliu prestižní značky interiérového designu, které jsou celosvětově uznávané pro nadčasový vzhled i prvotřídní kvalitu zpracování, např. COR, Miele, Interlübke nebo Dedon. Nabízí také služby zkušených interiérových architektů.

Basys.net
Nabídku špičkových produktů audio-vizuální techniky naleznete v nových prostorách showroomu, které nejsou pouhou prodejnou elektroniky, ale spíše prezentačním a realizačním centrem domácí zábavy. V portfoliu společnosti se objevují značky jako BOSE , LOEWE, Pioneer, Marantz, Cabasse, Panasonic či Control4. Cílem je uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta a nabídnout mu opravdové řešení jeho představ o domácí audiovizuální zábavě a inteligentním řízení, to vše v prostředí, které přináší zákazníkovi zážitky formou „živé“ prezentace prémiového segmentu současné elektroniky. Lákadlem expozice je výjimečný produkt značky BOSE – systém domácí zábavy Bose VideoWave a také plně funkční domácí kinosál. Opravdovým znalcům a milovníkům dokonalého a silného zvuku nabídne basys.net exkluzivně první produkt z produkce BaSys group – reprosoustavu Ante Supersonic One.

USSPA
Největší plochu showroomu zaujímají předváděcí prostory prvního českého výrobce vířivek, společnosti USSPA. Příjemné elegantní řešení showroomu vzešlo od architektů MgA. Michala Kunce a Ing. Arch. Michala Matějíčka. Tyto v pořadí již třetí předváděcí prostory společnosti nabízí k vidění 19 vlastních modelů celoročně využitelných vířivek a plaveckých termálních bazénů. Privátní spa Columba a bazén Swim Spa XL, umístěné v atraktivním atriu, jsou navíc v provozu k vyzkoušení pod širým nebem.

Novinka roku, atraktivní minimalistické opláštění vířivek řady Universum Spa nazvané Linea, je prvně prezentována právě v brněnském showroomu.

Za všemi produkty rodinné firmy USSPA stojí nejen osobní nasazení, které trvá již 16 let, ale také vysoká kvalita, originální nadčasový design, vlastní inovace a vývoj. Samozřejmostí jsou navazující profesionální služby a trvalá péče o zákazníky.

NOVÝ SHOWROOM – SYMERSKÝ, BASYS, USSPA • Hněvkovského 81b, 617 00 Brno-Komárov

Kategorie: Design interiérů
Tagy: designový nábytek interier
Sdílejte článek

Diskuze