Vypátrejte ty nejšikovnější architekty na Bydlo.cz

Řešíte rekonstrukci či zařizujete nový dům a ještě nemáte úplnou představu, jak by jednotlivé místnosti měly vypadat? Nebo už představu máte, ale nejste si jistí, zda půjde realizovat a jestli by náhodou nebylo lepší vše vyřešit trochu jinak? Najděte si šikovného architekta, protože do domu snů se vyplatí investovat. Budete v něm žít dlouhé roky.
Reklama

Najděte si dobrého architekta… Ono se to snadno řekne, ale hůře udělá, že? Možná máte štěstí a známí vám někoho doporučí. A když ne? Zamiřte na Bydlo.cz, tam nějakého určitě najdete.

Inspirujte se tím, co vytvořili jiní

Bydlo.cz je internetový portál, který se zaměřuje na bydlení. Konkrétně shromažďuje fotografie velmi povedených interiérů a také kontakty na interiérová studia a architekty, již se na nich podíleli. Není problém si tady najít inspiraci, ukládat a sdílet zajímavé projekty či najít řešení, co by se dalo uplatnit také u vás doma.

kajastef_907_7613_big

Fotky povedených interiérů je možné filtrovat dle druhu, materiálu, stylu, barvy nebo lokality. Najdete zde kuchyně, dětské pokoje, obývací pokoje, pracovny, šatny, ložnice, ale i zahrady a jiné venkovní prostory. Můžete si vybrat minimalistický, eklektický či skandinávský styl. Fantazii se prostě meze nekladou a je dost pravděpodobné, že budete nakonec na portálu brouzdat dlouho do noci – třeba na tabletu/telefonu, jelikož web je plně responzivní.

Najděte architekta, co vám pomůže realizovat sny

To by bylo, abyste časem na Bydlo.cz nenatrefili na nějakého architekta, jehož styl si zamilujete. Každý architekt tady má možnost prezentovat prezentovat svou práci a vy můžete jeho portfolio sledovat. Také si lze vyhledat pouze interiérová studia a architekty působící ve vašem kraji.

veronika-motykova_187_1318_big

Prostě a jednoduše pokud zařizujete bydlení, na Bydlo.cz byste se určitě měli podívat. Nebo rovnou olajkujte facebookovou stránku s více než 110 000 fanoušky. Tak budete mít nejpovedenější projekty neustále na očích.

ZDROJ: PR článek společnosti Pilkeo s.r.o.

Reklama
Reklama

Komentovat