Designová žárovka simulující hořící plamen na terase
Zdroj: Eglo

Žárovky, které překvapí

06. 12. 2022 Sdílet

Připadá vám náš nadpis podivný? Ano, žárovka má prostě svítit, to je samozřejmé, co asi tak jiného? Žárovka dnes totiž může být také prospěšná, chytrá, nebo i krásná. Přinášíme dva zajímavé tipy z nového katalogu světelných zdrojů EGLO. Z katalogu, který v neposlední řadě díky úspoře energiíí pomůže vaší peněžence.

  • Senzorová žárovka EGLO 110186, 269 Kč

Zakopáváte večer potmě na cestě od garáže s plnýma rukama? Co se to mihlo za stín podél zdi? Jak potmě nahmatám vypínač ve sklepě? Pohybové senzory na zdech všichni  známe. Ale co si pořídit žárovku, která má pohybový senzor zabudovaný už v sobě? Odpadají vícenáklady za senzor, montážní práce a v neposlední řadě nepříliš zdobný doplněk na zdech vašeho domova.

Žárovka s pohybovým senzorem

Zdroj: Eglo

Senzorovou žárovku jednoduše zašroubujete do stávajícího svítidla a mikrovlnný senzor zareaguje rozsvícením při zaznamenání pohybu. Samozřejmostí je day/night sensor, takže žárovka nebude zbytečně spínat při dostatku přirozeného světla.

  • Žárovka EGLO FLAME 110165, 299 Kč

Designová paráda, která se postará o atmosféru večera, ať už třeba v obýváku, ložnici, ale také třeba na terase, nebo v zahradní pergole. Unikátní žárovka svitem simuluje hořící plamen, jehož tvar se v žárovce přizpůsobí jejímu umístění směrem nahoru/dolů/naležato. Při spotřebě pouhých 3 W si můžete její bezpečné plápolání užívat každodenně.

Designová žárovka simulující hořící plamen na terase

Zdroj: Eglo

Více na www.eglo.cz

Komerční informace; zdroj: Eglo CZ

Kategorie: Design interiérů
Tagy: moderní svítidla Senzory svitidla úspora zarovky
Sdílejte článek