svitidla

Prodejna Eglo
Novinky

EGLO konečně v Brně

Největší světový výrobce svítidel EGLO nově otevřel svoji prodejnu v Brně, přesněji v Modřicích, poblíž známé a frekventované Vídeňské. Na prodejní ploše více než 500 m2 je vystaveno přes 1 000 svítidel a také stylových bytových doplňků.

Světla ve venkovském stylu
Design interiérů

Jak na osvětlení ve venkovském stylu?

Přiznané stropní trámy, vintage skříňky a komody z masivního dřeva, ovčí kůže, nebo porcelánové nádobí a textilní doplňky s rustikálním venkovským vzorem – to vše vám pomůže vytvořit z vašeho domova klidné útočiště inspirované venkovem.

Osvětlená kuchyně
Design interiérů

Chcete mít efektivní osvětlení? 7 chyb, kterým se vyhněte

Výběrem osvětlení a jeho umístěním dokážete úplně změnit pocit a atmosféru místa. Pokud však nevyberete správně nebo lampu špatně umístíte, efekt nebude nejlepší. Jako obvykle, i v tomto případě platí, že je lepší poučit se z omylů jiných než z vlastních.

Osvětlení nad stolem
Design interiérů

Industriální styl dotváří správná svítidla: Ovlivní atmosféru bydlení

Industriální styl je v posledních letech stálicí interiérového designu a postupně si nachází cestu do stále většího množství domovů. Na první pohled může působit trochu chladně, ve skutečnosti si ho však díky barvám a textiliím můžete přizpůsobit přesně podle svého vkusu. Právě špetka z industriálního stylu vám zaručí, že vaše bydlení bude opravdu stylové a jedinečné.

Závěsné svítidlo
Design interiérů

Vybíráme designové osvětlení, inspirujte se našimi tipy!

Chcete oživit svůj domov a povznést ho zase o něco výš? Přemýšlíte, co by se dalo vylepšit? Co třeba osvětlení? Nemáte náhodou staré lustry, které má každý druhý a už několikrát jste si říkali, že by to chtělo něco jiného, originálního? Co takhle nějaký ten designový kousek? Že nevíte, jak vybrat ten pravý? Čtěte dál, poradíme vám, jak na to!

Večerní osvětlení na zahradě a v okolí domu
Relax v zahradě

Večerní osvětlení na zahradě a v okolí domu

Venkovní osvětlení je důležité nejen pro svou primární funkci, kterou je osvětlení okolí domu. Může dodat pěkný a stylový vzhled fasádě budovy, jejímu okolí i zahradě a v případě svítidel s detektorem pohybu pomoci odradit případné nevítané návštěvníky.

Designová žárovka simulující hořící plamen na terase
Design interiérů

Žárovky, které překvapí

Připadá vám náš nadpis podivný? Ano, žárovka má prostě svítit, to je samozřejmé, co asi tak jiného? Žárovka dnes totiž může být také prospěšná, chytrá, nebo i krásná. Přinášíme dva zajímavé tipy z nového katalogu světelných zdrojů EGLO. Z katalogu, který v neposlední řadě díky úspoře energiíí pomůže vaší peněžence.

Foto BoysPlayNice (2)
Design interiérů

Vypínače berker ovládají jedinečná svítidla v Atelieru BOMMA

Unikátní svým půdorysem, symbiózou původního na míru vyrobeného nábytku s kousky předních soudobých značek i na první pohled se vymykající dokonalým vyladěním interiéru – Atelier BOMMA neskrývá ambice stát se ikonou na designové mapě Evropy. Vzorový byt důmyslně proměněný v showroom zaplňují desítky svítidel české značky BOMMA, ovládané vypínači berker.

Designová svítidla na stole
Design interiérů

Rozzařte svůj domov v jedinečném stylu

Jsou to právě svítidla, která vnáší do interiérů jedinečnou atmosféru. Správně zvolený lustr, stojací lampa, nebo třeba jen stolní lampička dokáží každému domovu vdechnout osobitý styl. Přinášíme vám inspiraci v podobě tří originálních svítidel, tisíce dalších najdete na eshopu eglo.cz.

Stolní svítidlo na pracovním stole
Spotřebiče

Posviťte si na práci

Všichni známe ty momenty během dne, kdy pracovní morálka opadne a přijde na nás únava. Jednou z příčin může být i špatné osvětlení, to nám kromě únavy může způsobit i bolesti hlavy a zhoršení zraku. Jak si tedy posvítit na pracovní plochu, abychom měli dostatek energie celý den?