Bidetovací toalety jsou nyní v kurzu

Koupelny Ptáček představují unikátní systém dokonalé hygieny - WC Concept Washlet RX s integrovaným bidetem od renomovaného japonského výrobce Toto. Zaujme nejen řadou funkcí, ale i svým minimalistickým provedením korespondujícím s dnešními koupelnovými trendy.

Zájem o tzv. bidetovací sedátka v poslední době nebývale roste. Hlavní roli hrají nesporné hygienické výhody tohoto druhu wc, který zatím není v našich zeměpisných šířkách tolik rozšířen. Bidetovací sedátka se svými funkcemi přibližují chytré toaletě, ovšem při značném snížení pořizovacích nákladů. Skutečná revoluce přišla v osmdesátých letech z Japonska, kde společnost Toto vyvinula elektronický bidet – záchodové sedátko, které disponovalo vysouvatelnou tryskou. Dnes se Washlets nacházejí v 65 % japonských domácností. Na našem trhu je spousta typů bidetovacích sedátek a vyznat se v nich není zcela jednoduché. Vybírat můžete na základě funkcí, kterými sedátka disponují. Druhým aspektem je technologická příprava a možnosti instalace. Mezi možné funkce sedátka patří ohřívaní vody, skrytá lady sprška, sprška s oplachem před vlastním použitím, nastavení intenzity, pulzace, odsávání pachů, vyhřívání sedátka nebo například dálkové ovládání pro maximální uživatelské pohodlí.

WC Concept Washlet RX, výrobce TOTO

Foto: WC Concept Washlet RX, výrobce TOTO

Concept Washlet RX mísa i sedátko se harmonicky mísí do jediné jednotky a celá technologie je integrována v sedátku nad keramikou, což zajišťuje maximální hygienu. Hygiena a komfort mají nejvyšší prioritu, a tak je toaleta vybavena oproti jiným výrobkům i Pre-Mist funkcí, díky které je mísa před použitím postříkána vodou a tím je eliminováno na mokrém povrchu usazení nečistot. Samozřejmostí je ohřívání vody, skrytá bidetová sprška, nastavení intenzity a pulzace, odsávání pachů, vyhřívání sedátka či soft-close zavírání nebo dálkové ovládání pro maximální uživatelský komfort. Pokud je také pro vás hygiena na prvním místě je WC Concept Washlet RX ideálním řešením právě pro vaši koupelnu.

www.koupelny-ptacek.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Ptáček – velkoobchod, a.s.

Komentovat