BLACK DESIGN by Sapho

BLACK DESIGN by Sapho

26. 10. 2020 Sdílet

Kdo chce držet krok s aktuálními trendy, ví, že černá barva do současné moderní koupelny rozhodně patří.

Černá vnáší do koupelny zvláštní dramatické kouzlo a dotváří tak perfektní atmosféru pro relaxaci. Zároveň je to barva, která nikdy nevyjde z módy, má styl a vypadá skvěle
v jakémkoliv prostoru.

sprchové walk-in zástěny

Foto Sapho

Například sprchové walk-in zástěny CURE BLACK dodají koupelně vzdušnost i osobitý styl. Série kombinuje jednoduchý čistý vzhled spolu s dalšími praktickými vlastnostmi, díky nimž poskytuje nejen větší volnost a pohodlí, ale dokáže se též maximálně přizpůsobit prostorovým dispozicím každé koupelny. Atraktivita zástěn CURE BLACK je dána především využitím elegantních, matně černých hliníkových profilů, které tvoří rám a opticky rozdělují sklo na jednotlivé okenní tabule. Evokují tak reálná okna starých továrních hal, což podtrhuje industriální design celé série.

Black-katalog-světla-úprava-dist

Foto Sapho

Koupelnu v moderním či industriálním stylu skvěle doplní třeba stylová umyvadlová konstrukce s integrovanou zásuvkou ze série SKARA. Ta snoubí chladný aspekt matně černého kovu s hřejivým elementem v podobě tmavého dřeva. Praktická bezúchytková zásuvka v dřevěném dekoru dodává konstrukci svěží vzhled.

Závěsné konstrukce se kombinují s bílým umyvadlem z litého mramoru TWIG. Větší rozměry těchto konstrukcí svým asymetrickým tvarem navíc poskytují také praktickou odkladovou plochu. Součástí série je však i menší konstrukce, určená na postavení pod betonové umyvadlo FORMIGO. Tato varianta pak tvoří typický industriální koncept, založený na spojení tří nejoblíbenějších materiálů současnosti.

Koupelna

Foto Sapho

I nadčasový beton představuje unikátní a velmi populární řešení, neboť dodává koupelně na odvaze a syrovosti. Umyvadla FORMIGO jsou vyráběna ručně z odlehčeného betonu a mají důkladně ošetřený povrch speciálním vodě odolným nátěrem. Nechybí ani moderní zátka ve stejném designu, nic tak nenarušuje jejich dokonalou přirozenost. Čisté linie a ostré hrany těchto umyvadel, nejen v elegantním antracitovém provedení, lze pak snadno sladit i s dalšími materiály či doplňky.

Další obrovskou předností černé barvy je, že tvoří dokonalé kontrasty. Nelze se tak divit, že její popularita už převyšuje i dosud tolik využívaný chrom. Kombinace světlé keramiky s tmavými vodovodními bateriemi a sprchou představuje decentnější řešení koupelny ve stylu Black.

SPY_baterie

Foto Sapho

Baterie SPY nabízí populární hranatý design se zkosenou oblou hranou. Série zahrnuje všechny druhy vodovodních baterií včetně podomítkových, ale také třeba umyvadlový sifon či roháčky. Elegantní vkusný vzhled a sametově černá povrchová úprava série SPY lichotí každé koupelně.

koupelnové radiátory

Foto Sapho

Neměli bychom opomínat ani důležitost samostatného koupelnového vytápění, bez něhož koupelna nemůže poskytovat požadovaný komfort. Netradiční vzhled otopného tělesa ZIG zaujme na první pohled svými různoběžnými středovými trubkami.

V neposlední řadě je černá barva také výborný jednotící prvek. Například černé doplňky dodají interiéru pocit hloubky a celý prostor opticky propojí.

koupelnové doplnky

Foto Sapho

Koupelnové doplňky ISIDE představují esteticky zdařilou kombinaci plných oblých tvarů s neobvyklým projmutím ve stylu Spa. Mýdlenka z této série evokuje vyfrézovaný oblázek a lze ji využít i na odkládání šperků.

V naší rozmanité nabídce atraktivních černých koupelnových doplňků toho však najdete mnohem více – třeba stylový bambusový prádelní koš TATAMI, funkční designové držáky ručníků a WC příslušenství FLORIDA, nebo praktickou sprchovou stěrku GUMMY. Všechny produkty ze sortimentu doplňků dokonale odráží současný trend a mohou být tím pravým, co doladí „Black design“ vaší koupelny.

www.sapho.cz

ZDROJ: PR článek společnosti UBC s.r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: betonové umyvadlo koupelnové doplňky sprchová zástěna umyvadlová konstrukce závěsné konstrukce
Sdílejte článek