RAKO Porto

Dovolená doma

09. 07. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Krásná příroda, slunce, vůně květin a odpočinek – atmosféra, kterou si užíváte na cestách. Vytvořit si ji můžete i doma v koupelně, na terase, u bazénu s pomocí moderních sérií keramických obkladů RAKO.

Když si prohlédnete některé z letošních novinek RAKO, budete mít možná chuť znovu zažít pocit letní svěžesti a uvolnění. Současným výrazným trendem ovlivněným zdokonalením výrobních technologií jsou imitace přírodních materiálů – především dřeva a kamene. Keramické obklady vydrží ale oproti originálu mnohem víc. Nevadí jim vlhké prostředí koupelen, neohrozí je střídání teplot, mechanické opotřebení, výhodou je nižší cena.

RAKO Stones

RAKO Stones

RAKO Senso

RAKO Senso

Digitální tisk umožňuje přenést na hladký, dokonce reliéfní povrch keramiky jakýkoliv dekor ve vysokém rozlišení. Daří se vytvořit autentické přírodní nahodilosti, nedokonalosti, patinu, řez kamenem, či běžné úpravy povrchů dřevěných podlah – kupříkladu bělení,“ přibližuje Marek Vráblík, šéfdesignér značky RAKO, která letos připravila řadu novinek pro stylové koupelny, interiér, ale i venkovní prostory.

www.rako.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna obklady
Sdílejte článek

Diskuze