Geberit AquaClean. Sprchovací WC. Cítím se svěže, cítím se čistě

Geberit AquaClean. Sprchovací WC. Cítím se svěže, cítím se čistě

12. 11. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Čistili byste si ruce papírem nebo k tomuto účelu použili nějaký suchý prostředek čištění místo osprchování? Asi sotva. Bez vody zkrátka není čistota.

PROČ GEBERIT AQUACLEAN? PRO VAŠI POHODU.

Stejně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k podobné změně i v oblasti osobní hygieny na toaletě: Na sprchovacích WC AquaClean po pouhém stisknutí tlačítka můžete mít po použití WC stejný pocit čistoty, jako byste si právě dali sprchu. Stále více lidí, kteří kladou důraz na svou pohodu a starají se o svůj vzhled, je nadšeno jemnou a přirozenou očistou a sprchovacím WC AquaClean. Díky perfektnímu spojení designu a technologie nezaberou sprchovací WC Geberit AquaClean více místa než klasická WC.

PŘÍJEMNÝ SPRCHOVACÍ PROUD A MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Sprchovací WC Geberit AquaClean provádějí očistu vodou ohřátou na tělesnou teplotu po pouhém stisknutí tlačítka. Příjemný sprchovací proud je velmi účinný a přináší vám jedinečný pocit svěžesti.

PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ VIDEO, JAK JEDEN Z MODELŮ GEBERIT AQUACLEAN FUNGUJE.

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

Naše sprchovací WC dělají radost milionům zákazníků. Chceme Vás neustále překvapovat ještě vyšším komfortem, proto vyvíjíme nové prvky každý den, což přináší výsledek v podobě 80 % zákazníků, kteří projevili naprostou spokojenost s toaletou Geberit AquaClean a rádi ji dále doporučí. Když ji jednou vyzkoušíte, už bez ní nebudete chtít být. Máte zájem o nákup toalety AquaClean či poradenství? Kontaktujte nejbližšího prodejce AquaClean, jednoduše jej vyhledáte na www.geberit-aquaclean.cz/partner. Vyzkoušejte ten skvělý pocit svěžesti na vlastní kůži. Desítky funkčních testovacích zón v koupelnových studiích jsou Vám k dispozici po celé České republice. Kompletní seznam na našich stránkách.

Sprchovací wc

Foto Geberit

1 TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Díky patentované technologii WhirlSpray si vychutnáte příjemnou sprchovací funkci. O to se stará sprchovací proud obohacený dynamickým provzdušněním umožňující důkladné čištění při nízké spotřebě vody. Cítíte se pak svěže a čistě po celý den.

Sprchovací wc

Foto Geberit

2 TECHNOLOGIE SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Inovativní technologie splachování TurboFlush, která byla vyvinuta společností Geberit a je založena na keramice bez splachovacícho kruhu s optimalizovaným proudem vody, umožňuje obzvlášť tiché a důkladné spláchnutí. WC tak můžete kdykoli tiše spláchnout, a to i v noci. Vzhledem k tomu, že technologie splachování TurboFlush oplachuje WC čistěji než běžné splachování, není třeba čistit WC tak často jako u jiných toalet.

Sprchovací wc

Foto Geberit

3 ODSÁVÁNÍ ZÁPACHU

Kdo by chtěl mít nepříjemný zápach v koupelně? S automatickou, tichou jednotkou odsávání zápachu jsou nežádoucí zápachy absorbovány již uvnitř WC keramiky a odstraňovány pomocí keramického voštinového filtru. Vzhledem k tomu, že systém běží po dobu dvou minut, nepotřebujete přídavný ventilátor.

Foto Geberit

4 JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Užijte si nový pocit pohody po pouhém stisknutí tlačítka: sprchovací WC se ovládá z naprosto přehledného ovládacího panelu s jasným rozložením prvků. Intuitivní dálkové ovládání přináší ještě větší pohodlí. Umožňuje vám kdykoli vytvářet, ukládat a aktivovat vlastní program hýčkání.

KVALITNÍ VÝROBEK NA CELÝ ŽIVOT

Geberit AquaClean je kvalitní výrobek ze Švýcarska a přináší vám ve všech ohledech příjemný a bezpečný pocit. Pokud si sprchovací WC zaregistrujete na stránkách Geberit, budete si moci užívat tříleté záruky společnosti Geberit pro koncového zákazníka. Během prvních dvou let poskytuje společnost Geberit servis a opravu nebo výměnu vadných součástí zdarma. V doplňkovém třetím roce Geberit kryje náklady na veškeré náhradní díly v případě vad materiálu a výrobních vad modelu AquaClean. Registraci lze provést snadno online.

VYBERTE SI ZDE, KTERÉ SPRCHOVACÍ WC JE PRO VÁS TO PRAVÉ

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: Sprchovací WC
Sdílejte článek

Diskuze