CleanLine50 vložka
Zdroj: Geberit

Jednoduše čisté: Sprchové kanálky Geberit CleanLine jsou dokonalé řešení pro sprchy v úrovni podlahy

20. 09. 2023 Sdílet

Sprchové kanálky Geberit CleanLine jsou ideální volbou pro všechny, kteří touží po spojení designu, funkčnosti a snadné údržby. Sérii sprchových kanálků obohatil letos navíc nový model Geberit CleanLine50, který díky svému inovativně-funkčnímu designu získal hned dvě prestižní ocenění – Design Plus za inovaci a Red Dot Award za design.

CleanLine50 úzký, funkční a oceněný

S šířkou pouhé tři centimetry a asymetrickým odtokovým kanálkem s trojúhelníkovým průřezem doplňuje CleanLine50 sérii o novou designovou variantu. Z technického hlediska se však sprchový kanálek nijak neliší od svých předchůdců. Vyladěnou kombinaci funkce a designu ocenily hned dvě poroty, CleanLine50 získal nejen cenu za inovaci Design Plus, ale také cenu Red Dot Award za design.

CleanLine50

Geberit CleanLine50 dokonale splyne s prostředím koupelny. Zdroj: Geberit

Hřebenová vložka usnadní úklid

Unikátní vlastností kanálků ze série Geberit CleanLine je jejich snadná údržba. Na rozdíl od běžných sprchových kanálků nemá CleanLine žádné skryté hrany nebo rohy, v nichž by se mohly usazovat nečistoty a bakterie.

K dalšímu velkému benefitu patří také integrovaná hřebenová vložka, která spolehlivě zachytí všechny nečistoty. Její vyjmutí a vyčištění je mimořádně pohodlné a je otázkou několika vteřin.

Vložení kanálku

Vyjmutá hřebenová vložka. Zdroj: Geberit

„Série sprchových kanálků CleanLine je dokonalým příkladem toho, jak Geberit dokáže propojit design a funkčnost svých výrobků. Z designového hlediska se CleanLine výborně hodí do každé koupelny. Z funkčního hlediska zase oceňuji jeho integrovaný spád, který spolehlivě odvede všechnu vodu,“ uvedl produktový specialista společnosti Geberit Jan Jůzek.

Rozmanitý výběr designových možností

Sprchový kanálek Geberit CleanLine je dostupný v různých designových variantách s různými tvary nerezového profilu, jedná se o modely CleanLine20, CleanLine50, CleanLine60 a CleanLine80.

Sprchový kanálek CleanLine80 se vyznačuje vysoce kvalitním samostatným profilem s integrovaným sklonem a je možné ho objednat v kovových odstínech champagne, černý chrom či ušlechtilá ocel.

Sprchové kanálky

Geberit CleanLine se hodí do každé koupelny. Zdroj: Geberit

Snadná instalace

Všechny kanálky ze série Geberit CleanLine jsou promyšleny do posledního detailu. Instalace i utěsnění samotného kanálku je snadné a sprchové kanálky lze snadno seříznout na míru konkrétní koupelně. Po nainstalování funguje sprchový kanálek jako otevřený profil, kterým odtéká voda přímo do odpadního potrubí.

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.geberit.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna moderní design sprchové kanálky
Sdílejte článek