Zdroj: Davide Lovatti

KALDEWEI a VOGUE Germany uvádí: „Bathscape“ od Cristiny Celestino na Fuorisalone 2022

13. 04. 2022 Sdílet

Kaldewei spojí své síly a kreativitu v mimořádném projektu s VOGUE Germany: Na Fuorisalone od 7. do 12. června bude přední německý výrobce koupelnového vybavení spolu s legendárním módním časopisem prezentovat instalaci „Bathscape“, navrženou hvězdnou milánskou designérkou Cristinou Celestino.

Společný projekt VOGUE Germany a Kaldewei s Cristinou Celestino je již nyní jedním z vrcholů nadcházejícího milánského veletrhu nábytku – #mustsee. Instalace Bathscape zavede návštěvníky na velkolepou a vysoce estetickou cestu napříč koupelnovou architekturou. Pro Cristinu Celestino je tento projekt jakousi skulpturální rešerší nejrůznějších aspektů výroby a používání koupelnového vybavení. Spektrum témat sahá od estetických otázek přes smyslové vnímání a luxus vnitřního pozastavení až po aspekty materiality a udržitelnosti.

Cristina Celestino

Zdroj: Davide Lovatti pro Cristinu Celestino

Co dělá z moderní koupelny oázu, ve které lze načerpat energii a relaxovat? Jak důležité jsou při tom ekologické a sociální aspekty? Na pozadí těchto komplexních otázek vytváří „Bathscape“ základ pro vysoce aktuální dialog a současně odhaluje vzrušující přístupy k současnému, luxusnímu koupelnovému designu. Také proto lze instalaci shlédnout v pulzující čtvrti Brera (via Maroncelli 2), známé mnoha designérskými studii a galeriemi, po celou dobu milánského veletrhu nábytku.

Více na www.kaldewei.com

Zdroj: Kaldewei

Kategorie: Koupelny
Tagy: Koupelnové trendy koupelnový nábytek zařízení koupelny
Sdílejte článek