Koupelna jako v přírodě

Koupelna jako v přírodě

08. 08. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Kousek přírody si teď můžete pořídit i do Vaši koupelny. Díky kolekci Coordinated Colours od Kaldewei vstupují přírodní barevné tóny do koupelnového prostředí, přičemž splňují nejvyšší požadavky na udržitelnost. Koupací vany a sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm jsou totiž vyrobeny ze stoprocentně přírodních materiálů.

Dvanáct matných barev, ke kterým mimo jiné patří lasturová krémová matná, prérijní béžová matná, ústřicová šedá matná nebo lávová černá matná, se harmonicky začleňuje do vzhledu koupelny nebo naopak vytváří působivé kontrasty pro individuální architektonický styl. Světlé barevné tóny dodávají malému prostoru více velkorysosti. Díky těmto tónům se budete ve vlastní koupelně cítit jako na pláži. Tmavé barvy naopak propůjčí koupelně více elegance a tepla. Výhodou kolekce Coordinated Colours je výborná kombinovatelnost s přírodními trendovými materiály, jako je dřevo nebo kámen, čímž dokonale zaručuje harmonický přechod mezi mokrou zónou a podlahou.

Kaldewei - Koupelna jako v přírodě

Stále více lidí se chce přiblížit svému ideálu kvality života i v koupelně, a tak čím dál častěji volí vysoce hodnotné výrobky, které se vyplatí také z dlouhodobého hlediska. Kaldewei pracuje výhradně s přírodními materiály, s ocelí a smaltem, které jsou ze 100 procent recyklovatelné. Špičkový výrobce cítí navíc odpovědnost za životní prostředí a sází zcela na ekologickou výrobu svých produktů. Již více než 90 let razí Kaldewei cestu ekologické udržitelnosti a kontinuálně investuje do optimalizace a inovace svých výrobních procesů. Díky ekologicky přijatelným postupům při výrobě, balení, přepravě a likvidaci svých výrobků získala firma Kaldewei jako první německý výrobce koupelnového vybavení od Institutu pro stavebnictví a životní prostředí (Institut Bauen und Umwelt e.V.) podle ISO 14025 certifikát ve smyslu udržitelnosti.

www.kaldewei.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna materialy
Sdílejte článek

Diskuze