Zdroj: Henkel

Nadměrná vlhkost v domě – jak jí předcházet?

02. 10. 2023 Sdílet

Nadměrná vlhkost v domě může způsobit nepříjemné problémy, jako je plíseň, houby a roztoči. Zjistěte, jak tuto nezvanou návštěvu předcházet a užívat si zdravější a pohodlnější domov.

S příchodem podzimu se nejen teploty snižují, ale také se zvýší vlhkost, což může způsobit nepříjemné překvapení ve vašem domě. Vlhkost v interiéru může způsobit nepohodlí a mnoho problémů.

Global-humidity-absorber-stage-mobile-discover-the-ideal-humidity-level

Zdroj: Henkel

Nadměrná vlhkost v domě může vzniknout kvůli nedostatečné cirkulaci vzduchu, zejména v místnostech jako jsou koupelny a kuchyně, kde je omezený přísun čerstvého vzduchu.

Kvůli vlhku vzniká doma nekomfortní prostředí doprovázené těžkým vzduchem a nepříjemnými pachy. Může dojít k odlupování tapet, vzniku plísní a hub na površích a také k množení roztočů v interiéru.

9. Aero360-humidity-absorber-window

Zdroj: Henkel

Chcete předcházet zatuchlému vzduchu? Pravidelně větrejte – efektivní je otevřít na několik minut dokořán okna i dveře v celém domě, aby vznikl průvan a vzduch se všude vyměnil. Pokud větrání nepomáhá, zkuste pohlcovače vlhkosti.

Homepage-mobile-stage-image-humidity-absorber-cz-sk-new

Zdroj: Henkel

Pohlcovač Stop Vlhkosti Aero 360° odsává nadbytečnou vlhkost ze všech směrů a přeměňuje ji díky speciálním tabletám na tekutinu, která se pak shromažďuje v nádržce.

Mrkněte, jak snadno pohlcovač zprovoznit:

Více informací o pomocnících proti vlhkosti naleznete na www.stop-vlhkosti.cz.

Fotogalerie

Komerční informace; zdroj: Henkel

Kategorie: Koupelny
Tagy: pohlcovač vlhkosti vlhkost
Sdílejte článek