Pohlcovač vlhkosti v koupelně nebo ve sklepě
Zdroj: Henkel

Vlhkost v domě – kde bychom ji nečekali a jak jí předcházet?

07. 03. 2023 Sdílet

Nepříjemné a zatuchlé ovzduší nedělá dobře vašemu zdraví. Během zimy akumuluje právě v místnostech, kde nejvíce potřebujeme čistý vzduch. Jak s takovou vlhkostí zatočit?

Vyšší vlhkost můžete doma objevit i tam, kde byste ji nečekali. Přitom je mnohdy snadné jí předejít.

Koupelna, předsíň, sklep a prádelna jsou jasnými favority pro srážení vody v ovzduší, ale i věcech. Zde je na první pohled jasné, že musíte větrat častěji, ručníky, oblečení i boty sušit rozložené a na topení.

Méně nápadná, ale o to více zákeřná je vlhkost v úplně jiných místnostech, kde paradoxně trávíte vy, ale hlavně děti nejvíce času.

Pohlcovač vlhkosti Ceresit AERO 360°

Zdroj: Henkel

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° je pohlcovač vlhkosti, který nepotřebuje žádnou elektrickou přípojku ani baterie. Vlhkost pohlcují speciální tablety, které ji přeměňují v tekutinu. Aerodynamický tvar přístroje umožňuje 360° cirkulaci vzduchu a tím maximální absorpci vlhkosti.

Tableta vydrží 1-2 měsíce v závislosti na velikosti místnosti a koncentraci vzdušné vlhkosti. Následně ji pak můžete vyměnit za novou. Speciální tablety navíc eliminují zatuchlý zápach a díky esenciálním olejům prostor provoní velmi jemnou, nevtíravou vůní. Přístroje jsou navíc vyrobeny z ekologicky šetrného materiálu, který umožňuje recyklaci.

Stačí málo a vaše domácnost se ubrání i vlhkosti.

Více na www.stop-vlhkosti.cz.

Komerční informace; zdroj: Henkel

Kategorie: Koupelny
Tagy: pohlcovače vlhkosti sklepy vlhkost
Sdílejte článek