Zdroj: Koupelny Ptáček

Nový Katalog plný koupelen

12. 05. 2021 Sdílet

Velkým pomocníkem při výběru nové koupelny může být i podrobný katalog koupelen.

Zbrusu nový právě vydala společnost Koupelny Ptáček, můžete si ho na jejich webových stránkách prohlédnout online, stáhnout jako PDF soubor, objednat domů nebo vzít přímo ve studiích Koupelen Ptáček. A co vše v něm najdete?

Katalog koupelen

Zdroj: Koupelny Ptáček

Na 460 stránkách přináší obsáhlý přehled nejnovějších koupelnových realizací, které si můžete podrobně prohlédnout i díky krásným fotografiím. Najdete zde různé typy kójí – ucelené kolekce koupelen, široký sortiment doplňků, obkladů, sanity, konkrétní informace o jednotlivých produktech i dostupných službách Koupelen Ptáček. Katalog je inspirativním poradcem pro každého, kdo se chystá realizovat nebo rekonstruovat vlastní koupelnu a chce tento náročný proces zvládnout profesionálně a bez větších obtíží.

Koupelna s volně stojící vanou

Zdroj: Koupelny Ptáček

V první části katalogu najdete vzorová řešení koupelen nejrůznějších designových i cenových úrovní, a to v podobě, jak jsou skutečně realizována v koupelnových studiích Ptáček. To, co je v katalogu, si opravdu můžete prohlédnout i ve studiu Koupelen Ptáček. Tým odborníků a architektů sladil všechny prvky a výrobky různých výrobců do harmonických koupelen, které pro snadnější orientaci rozdělil do cenových kategorií – Economy, Basic, Standard, Top a Design.

Koupelna v hnědé

Zdroj: Koupelny Ptáček

Druhá část katalogu nabízí široký výběr pestré nabídky koupelnového sortimentu, členěný podle tematických skupin. Inspiraci zaručuje také prezentace jednotlivých výrobců, která představuje novinky předních koupelnových dodavatelů. Vybírat můžete z veškerého koupelnového sortimentu, od van přes umyvadla, sprchy, toalety, baterie, koupelnové doplňky, topné žebříky, osvětlení až po ohřívače vody.

Drevěná skříňka pod umyvadlo

Zdroj: Koupelny Ptáček

Neváhejte a objednejte si katalog na www.koupelny-ptacek.cz ještě dnes! Usnadní vám nejen praktickou stránku samotné realizace, ale pomůže také při rozhodování, jaký styl koupelny vlastně zvolit a jak jednotlivé prvky zkombinovat.

Zdroj: PR článek společnosti Koupelny Ptáček

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna koupelnova keramika koupelnový nábytek trendy v bydlení
Sdílejte článek