Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela
Zdroj: Geberit

Půvabně elegantní Geberit AquaClean Sela v nové barvě

23. 05. 2023 Sdílet

Příznivce moderního koupelnového designu potěší, že Geberit rozšiřuje svou nabídku špičkových sprchovacích WC o produkt AquaClean Sela v bílé matné barvě.

Trendem světa koupelen se v posledních letech stala stylová barva bílá matná. Bílo matné keramické povrchy působí luxusním dojmem, a to při zachování jednoduchého a přímočarého designu. Geberit nabízí řadu možností, jak zkombinovat matné výrobky.

Například v sériích Geberit ONE a iCon nalezneme v tomto barevném provedení nejen umyvadla, ale také nábytek. Ve stejné barvě jsou k dispozici i rozličná ovládací tlačítka.

Produktový specialista společnosti Geberit Jan Jůzek uvedl: „Geberit jde s dobou, sledujeme trendy a nasloucháme přáním zákazníků. Geberit AquaClean Sela v bílém matném provedení je designovou perlou celé série.“

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela si však udržuje i vysoký standard z hlediska funkčnosti. Zákazníci se tak mohou těšit z kvalitní keramiky bez splachovacího okraje s technologií TurboFlush, nočního orientačního světla, technologie sprchování WhirlSpray a mnoha dalších funkcí, které jsou podrobně popsány na našich webových stránkách https://geberit-aquaclean.cz/sela.

Promyšleno do detailů

Matný povrch keramiky je tvořen speciální glazurou a pečlivé úpravy se dočkalo také WC sedátko. To je totiž vyrobeno z odlišného materiálu než keramika, proto bylo nutné provést několik testů, aby keramika perfektně ladila s matným WC sedátkem a víkem. Díky důkladnému testování jsou povrchy dokonale sladěné a také dostatečně odolné vůči skvrnám a poškrábání.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela je dostupné ve třech provedeních: bílá, bílá matná a pochromovaná lesklá

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.geberit.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna sanitární keramika sprchovací toalety
Sdílejte článek