Splachujte úsporně!

06. 04. 2018 Sdílet

Úsporným splachováním WC ušetříte až polovinu nákladů.

Pokud máte doma WC s klasickou nadomítkovou nádržkou, zbystřete. Se starými 9-litrovými WC nádržkami, které najdeme v řadě domácností, spotřebuje jeden člověk za den až 45 litrů vody, tedy skoro polovinu celkové průměrné denní spotřeby vody na osobu. Není proto divu, že se začaly v dnešní době již běžně používat předstěnové systémy s ovládacími tlačítky splachování pro dvě množství (klasické nastavení na ventilu v nádržce je 3 a 6 litrů) nebo systémem splachování start/stop, které umožní tento objem snížit až o 30-50 %.

U ergonomicky tvarované WC mísy Rimfree rozdělovač posiluje proud vody a umožňuje perfektní opláchnutí mísy i při spláchnutí jen 2 litry vody pro malé spláchnutí a 4 litry pro velké. Díky možnosti splachování 4/2 l může výrazně ušetřit každá domácnost. Průměrná čtyřčlenná rodina ušetří až 420 litrů vody týdně, tedy neuvěřitelných 21 840 litrů ročně.

Ergonomicky tvarovaná WC mísa díky patentovanému rozdělovači posiluje proud vody a umožňuje perfektní opláchnutí mísy i při spláchnutí jen 2 litry vody. foto GEBERIT

Ergonomicky tvarovaná WC mísa díky patentovanému rozdělovači posiluje proud vody a umožňuje perfektní opláchnutí mísy i při spláchnutí jen 2 litry vody.

www.kolo-geberit.cz

Vyberte si své tlačítko pro splachování malým nebo velkým množstvím vody

Ovládacích tlačítek splachování existuje několik variant a společnost Geberit nabízí inovativní funkce, vysoce kvalitní technická řešení a široký výběr designů. Tlačítko Geberit Sigma40 umí odsávat zápach, tlačítko Sigma60 je dokonale zalícované s povrchem stěny, elegantní Sigma70 vypadá jako by se vznášela a Sigma80 splachuje bezdotykově s barvou podsvícení, jaké si zvolíte.

Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma60 – zalícované s povrchem. FOTO GEBERIT

Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma60 – zalícované s povrchem.

Bezdotyková Sigma80 umožňuje zvolit si barvu podsvícení podle momentální nálady. FOTO GEBERIT

Bezdotyková Sigma80 umožňuje zvolit si barvu podsvícení podle momentální nálady.

Více informací na www.geberit.cz/tlacitka.

ZDROJ: PR článek společnosti GEBERIT

Kategorie: Koupelny
Tagy: Ergonomicky tvarované WC mísy geberit WC mísy
Sdílejte článek