Sprchovací WC je revolucí v koupelně. Vyzkoušejte komfort na vlastní kůži!

18. 04. 2018 Sdílet

Jedním z progresivních řešení, které přineslo do oblasti intimní hygieny zásadní změnu, jsou toalety s integrovanou sprchou a dalšími funkcemi. Rozhodnout se pro takové nadstandardní zařízení bez osobní zkušenosti ale není snadné. Proto společnost Geberit poskytuje ve svém studiu možnost tyto klozety vyzkoušet.

Toalety jsou v showroomu v Praze umístěné v diskrétní zóně. V oddělené části studia jsou k dispozici tři klozety a sedátko se sprchovací funkcí. Na základě vlastní zkušenosti pak zájemci mohou zvážit, zda jim tento způsob hygieny vyhovuje a který typ je pro ně nejvhodnější.

Sprchovací WC Sela s předstěnovou skrytou sanitární nádržkou (vlevo) a Mera s designovou krycí deskou. Foto Geberit

Sprchovací WC Sela s předstěnovou skrytou sanitární nádržkou (vlevo) a Mera s designovou krycí deskou. Foto Geberit

„Někteří lidé sem přicházejí, protože se s tímto způsobem intimní hygieny ještě nikdy nesetkali, jiní třeba proto, že už mají dobrou zkušenost s bidetem, ale v nové koupelně pro jeho umístění nemají místo,“ říká Michaela Černá, marketingová specialistka společnosti Geberit. „Navíc oceňují i možnost prohlédnout si cenově rozdílné modely a ujasnit si, který je pro ně nejvhodnější.“

Testovací zóna sprchovacích WC AquaClean poskytuje dostatek soukromí. Foto Geberit

Testovací zóna sprchovacích WC AquaClean poskytuje dostatek soukromí. Foto Geberit

Ve studiu jsou vystaveny tři kompletní toalety – Tuma, Mera a Sela. Všechny jejich mísy jsou bez oplachového kruhu (Rimfree) a mimo základní sprchovací funkci disponují také funkcemi, jako je dámská sprcha zajišťující jemnou očistu, odsávání zápachu, osoušení teplým vzduchem, ohřev sedátka, dálkové ovládání, kompatibilita s mobilní aplikací Geberit Aqua Clean, technologie splachování WhirlSpray s pěti úrovněmi tlaku či plně automatický odvápňovací program. Toaleta Tuma ve verzi Comfort a nově i Classic se navíc nabízí v několika barevných a materiálových variantách, které umožňují dokonalé sladění s ostatními částmi interiéru. Model Mera je zase vybaven orientačním osvětlením, které lze nastavit v jednom ze sedmi barevných tónů. Toaleta Sela se na rozdíl od ostatních typů vyrábí také ve stojícím provedení.

Sprchovací WC Sela a Mera s podsvícením. Foto Geberit

Sprchovací WC Sela a Mera s podsvícením. Foto Geberit

„Naše sprchovací toalety AquaClean mají patentovanou sprchu s funkcí Whirlspray. Toto není obyčejný proud vody, ale jsou to vlastně proudy dva, které rotují a jsou provzdušněny tisíci vzduchovými bublinkami. Tato technologie zaručuje velmi jemnou, a přitom důkladnou očistu a současně úsporu vody. Jinými slovy, kdo nevyzkouší, nepochopí,“ doplňuje Michaela Černá.

Koupelna Xeno 2 se sprchovacím WC Tuma. Foto Geberit

Koupelna Xeno 2 se sprchovacím WC Tuma. Foto Geberit

Návštěvníci, kteří po vyzkoušení najdou v sofistikované sprchovací funkci zalíbení, ale z nějakého důvodu nechtějí měnit svou stávající toaletu, si tu mohou prohlédnout i flexibilní WC sedátko, které má stejnou funkci jako kompletní toaleta a umožňuje dodatečnou montáž na vaši stávající keramickou mísu. Z domova pak mohou na internetových stránkách Geberit s pomocí kalkulačky keramických klozetů snadno zkontrolovat, zda je jejich klozetová mísa pro kombinaci se sedátkem AquaClean vhodná.

Sprchovací WC Tuma Comfort. Foto Geberit

Sprchovací WC Tuma Comfort. Foto Geberit

V prostorném pražském studiu Geberit si zájemci prohlédnou i koupelnové vybavení značek Keramag a Kolo. Ve vzorových kójích si mohou osahat různé povrchové úpravy nábytku, zjistit, jak se jim manipuluje s výsuvnými prvky, vyzkoušet pohodlnost některých van nebo vstoupit do sprchového koutu a ověřit, zda je pro ně konkrétní rozměr komfortní. Showroom je otevřený v pracovních dnech od 8 do – 16.30 hodin a k vyzkoušení toalet se není třeba předem objednávat.

Kontakt: www.geberit-aquaclean.cz

Keramická kalkulačka: checkapan.geberit-aquaclean.cz

ZDROJ PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna a WC sprchovací toalety Sprchovací WC toalety
Sdílejte článek