TECE konfigurátory pro snadný výběr designu koupelny

TECE konfigurátory pro snadný výběr designu koupelny

02. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Nemáte jasno, jakou barvu použít a jaké výrobky zakoupit do nové koupelny? Konfigurátor TECE Vám usnadní volbu. Na webových stránkách www.tece.cz naleznete dva konfigurátory. První Vám pomůže s výběrem sprchového žlábku – TECEdrainline a druhý s výběrem ovládacího tlačítka pro WC.

konfiguratorz

Nyní se zaměřme na konfigurátor sprchových žlábků www.tece.cz/cz/konfigurator_drainline/index.php. V první řadě si můžete zvolit barvu dlažby, která se podobá té Vaší. Na výběr jsou tři barvy, a to černá, bílá a béžová. Dále si v konfigurátoru nastavíte, kde chcete mít žlábek umístěný. Existuje více variant, které je možné zvolit. Žlábek můžete umístit např. až ke stěně nebo i do rohu sprchového koutu. V tuto chvíli nastává asi nejdůležitější část výběru, kterou je design mřížky žlábku. Vybrat si můžete ze sedmi druhů roštů z nerezové oceli, které jsou k dispozici v leštěném a broušeném provedení. Pro ty, kteří mají rádi skleněné doplňky, nabízíme také skleněné rošty v bílé, zelené a černé barvě. Velice populární jsou rošty pro vložení dlažby, čímž vzniká ničím nerušený vzhled Vašeho sprchového koutu. Sprchový žlab krásně splyne s podlahou, což působí v koupelně velmi elegantním dojmem. Jestliže jste spokojeni s výběrem mřížky, stačí zobrazit objednací čísla, kde si také vyberete délku Vašeho žlábku. Pro kompletní objednání sprchového žlábku potřebujete rošt, tělo žlábku, sifon a stavitelné podpěry.

konfiguratort

Ve druhém konfigurátoru si můžete vybrat ovládací tlačítko pro WC z řady TECEbase, TECEambia, TECEplanus, TECEloop či TECEsquare. Každá řada tlačítek má své specifické tvary, které si zde www.tece.cz/cz/konfigurator_bplatten/index.php?openTarget můžete prohlédnout a následně si jeden z nich vybrat. Po volbě tvaru tlačítka následuje výběr barvy tlačítka. Zde je možné zvolit barvu zdi (obkladu), což Vám při rozhodování velice pomůže. Řada ovládacích tlačítek TECEloop je k dispozici v plastovém nebo skleněném provedení. Jestliže zvolíte skleněné tlačítko z této řady, můžete si vybírat až ze 104 barevných kombinací. V konfigurátoru je možné kombinovat barevná skla a tlačítka zvlášť. Z této velké škály barev si vybere opravdu každý zákazník. Stále jste si své ovládací tlačítko nevybrali? Máme tu pro Vás poslední řadu tlačítek TECEsquare, které můžete vybírat buď ve skleněném, nebo kovovém provedení. Tato tlačítka jsou velice elegantní a hodí se do každé moderní koupelny. Ve skleněném provedení vyrábíme tlačítka v bílé, zelené a černé barvě v kombinaci s nerezovou ocelí. Máte-li zájem o kovová tlačítka, nabízíme tři varianty, a to broušenou nerezovou ocel, lesklý chrom a barvu bílou. Ovládací tlačítka z řady TECEloop a TECEsquare je možné zapustit do zdi, čímž dosáhnete toho, že uvidíte pouze 2 mm čelní strany tlačítka. POZOR! K instalaci do zdi je nutné použít speciální rámeček, který nabízíme v barvě bílé, černé, lesklého chromu a pozlacené.

Podzimní novinkou je konfigurátor toalety budoucnosti TECElux, který je v tuto chvíli dostupný v angličtině www.tece.de/en/tecelux-wc-terminal/configurator/index.php, popř. v němčině. Toaletu TECElux můžete vybírat ve dvou variantách – bílá nebo černá. Dále si zvolíte, zda chcete mechanické nebo elektronické splachování. V dalším kroku volíte funkce, které má Vaše toaleta mít. TECElux se umí pohybovat nahoru a dolů v rozmezí 8 cm, dále může odsávat zápach přímo z keramiky a také k toaletě připojíte jakoukoliv keramiku, sprchovací toaletu či bidetové sedátko. Nakonec v konfigurátoru zvolíte barvu zdi a podlahy a je hotovo!

Neváhejte a vyzkoušejte naše konfigurátory online!

www.tece.cz

Zdroj: PR článek společnosti TECE Česká republika, s.r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna Koupelny inspirace sprcha toaleta wc
Sdílejte článek

Diskuze