Vtipné doplňky − živá voda do každé koupelny

04. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Pro někoho je koupelna jen malá zastávka na cestě z postele do kuchyně či obýváku, pro jiného je to posvatná místnost, ve které se nerušeně může oddávat relaxaci. Aby vám v ní bylo za každých […]

Pro někoho je koupelna jen malá zastávka na cestě z postele do kuchyně či obýváku, pro jiného je to posvatná místnost, ve které se nerušeně může oddávat relaxaci. Aby vám v ní bylo za každých okolností dobře, musí být nejen praktická, ale i příjemně zařízená. Nemusíte si přitom lámat hlavu se složitými designovými kompozicemi, stačí jeden, dva vkusné doplňky a celá místnost dostane úplně nový nádech. Vyzkoušejte naše tipy!

foto: www.naoko.cz

foto: www.naoko.cz

1. Koupelnová květina

Nepřehlédnutelná květina se hodí spíše do koupelen, které jsou v tlumených a neutrálních barvách. Když si tenhle dávkovač mýdla postavíte na umyvadlo, rozhodně na sebe stáhne veškerou pozornost. A to se vyplatí zejména, pokud máte malé děti, které často na mytí rukou rády zapomínají. Díky tomuhle květu je to určitě začne bavit!

Naoko, 395 Kč

foto: www.naoko.cz

foto: www.naoko.cz

2. Akrobati na šňůře

Tahle parta šikovných akrobatů v podobě sady kolíčků Monkey Business by vám rozhodně neměla chybět. Z vaší šňůry vám udělají rozpustilou manéž, kde pověšené prádlo bude skvělý doplněk. Navíc se spolehlivě udrží na místě, i když přijde nečekaný poryv větru.

Naoko, 395 Kč/35 ks

foto: www.butlers.cz

foto: www.butlers.cz

3. S dýdžejem ve vaně

Nezáleží, jestli je vám deset nebo padesát. Pro individualisty, mistry koupání i vodní víly je tu vodní kačenka, která si klidně plave proti proudu. A je jedno, jestli šplouchají zábavné vlny ve vaně, bazénu nebo na brouzdališti. Vodní kachnička Bubble Baby nepřestane bavit nikdy. Je vyrobená z měkké umělé hmoty bez ftalátů a můžete si vybrat z více modelů.

Butlers, 69 Kč

foto: Ikea

foto: Ikea

4. Vzpomínka na moře

Milujete vůni dálek a stýská se vám po exotice? Alespoň kousek sluníčka, větru, vln i intezivní slané chuti moře můžete mít doma každý den. Ručně vyráběné krabičky Ljusnan jsou z mořské trávy a můžete do nich kromě kosmetiky schovat třeba oblázky nebo mušle, co jste našli na pláži.

IKEA, 49 Kč/1 ks

foto: www.butlers.cz

foto: www.butlers.cz

5. Pozdrav z Francie

Luxusní francouzské přírodní mýdlo z Marseille ve tvaru čtverce má jemnou a romantickou vůni květů růže a pivoňky. Bohatě pění a nevysušuje pokožku. Obsahuje 72 procent přírodních látek.

Butlers, 79 Kč

foto: Naoko

foto: Naoko

6. Domácí záchranka

Lékarnička nemí chybět v žádné domácnosti. A tahle plechová od španělské značky Balvi vždycky dorazí včas k pacientovi, ať je jen nachlazený, nebo se poranil při přípravě večeře. Se svými mírami 12×35,5x20cm má dostatečnou kvalifikaci, aby se do ní vešly léky na kašel, vysoký tlak, ale i náplasti, obinadla nebo teploměr.

Naoko, 395 Kč

foto: Tchibo

foto: Tchibo

7. Malí pomocníci

Pořád bojujete s místem a nevíte, kam dát ručníky, aby nespadly, než se osprchujete? Nepotřebujete žádné hřebíčky a žádné díry do zdi, abyste měli ručníky na svém míste. Jednoduché, elegatní a přitom maximálně praktické řešení jsou samodržící háčky, které drží na hladkých plochách.

Tchibo, 199 Kč/3 ks

foto: Tchibo

foto: Tchibo

8. Akátový sluha

Abyste při čtení ve vaně nazamokřili knížku nebo noviny, je tu pro vás vytahovací podnos z kvalitního akátového dřeva a šetrně obhospodařovaných skandinávských lesů. Podnos se hodí na vany široké 54 až 95 cm, má opěrné plochy s protiskluzovou spodní stranou.

Tchibo, 499 Kč

foto: Tchibo

foto: Tchibo

9. Koupelnový minimalismus

Tento keramický dávkovač mýdla je strohý, a přece velmi elegantní, takže se výborně hodí do jakékoliv koupelny. K dostání je buď v šedé, nebo bílé barvě. Ve stejném provedení jsou k dispozici také kelímky na kartáčky a držáky na záchodové štětky.

Tchibo, 199 Kč

foto: www.butlers.cz

foto: www.butlers.cz

10. Dřevěná krasavice

Dřevěná polička jako stvořená do koupelen, které nešetří přírodními materiály. Její součástí jsou i dva ratanové košíky, do kterých se dájí schovat všechny přebytečné drobnosti jako jsou sponky, hřebeny, nebo třeba cestovní pouzdra na kartáček. Rozměry: 40 x 35 x 120 cm

Butlers, 8 490 Kč

Text red
Foto archiv firem

Kategorie: Koupelny
Tagy: doplnky koupelna koupelnový nábytek Ratanová komoda ratanový nábytek Voda topení plyn
Sdílejte článek

Diskuze