Kuchyně na zkoušku online

Kuchyně na zkoušku online

04. 11. 2020 Sdílet

Značkové kování s doživotní zárukou. Tak zná většina lidí Blum. Vedle běžného prodeje obchodním partnerům a technického poradenství výrobcům, však nabízíme také služby pro uživatele nábytku. Může se jednat jen o inspiraci, kterou u nás mnoho lidí hledá, nebo se často řeší vnitřní vybavení zásuvek, zejména v kuchyni, nebo jde dokonce o tzv. „Kuchyň na zkoušku“.

Kuchyň je velká investice. Až 60% uživatelů by na nové kuchyni udělalo něco jinak. Z obrázku/návrhu na papíru je totiž těžké si představit, jak bude kuchyň fungovat při používání. Chyba v uspořádání vás může trápit třeba i 20 let. Vše v kuchyni musí perfektně fungovat a být správně uspořádané. A s tím vám pomůžeme. Vaší budoucí kuchyň postavíme v životní velikosti BEZPLATNĚ, na zkoušku.

Na podvozcích s kolečky máme připravenou spoustu skříněk, které obvykle nechybí v žádné kuchyni.

Ukážeme vám, jak kuchyni správně uspořádat a vybavit.

Kuchyně na zkoušku

Zdroj Blum

K tomu, abychom mohli tyto služby nabízet slouží běžně náš showroom.

Podívejte se na video, jak to funguje.

V poslední době nás nouzová situace přibrzdila a vzhledem k nařízení vlády jsme nuceni na několik týdnů zavřít a přerušit tak poskytování služeb naživo. Ale nechceme se jen tak snadno vzdát. Lidé sice nemohou přijít k nám, ale my do práce můžeme a na showroomu stojí připravené modely. Rozhodli jsme se, že budeme naší službu „Kuchyně na zkoušku“ nabízet online.

Kuchyně na zkoušku

Zdroj Blum

logo blumFunguje to v podstatě stejně, jako kdybyste se k nám chtěli vypravit osobně. V prvé řadě si zarezervujte termín v rezervačním systému. Pokud je Váš termín potvrzen, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se, jak postupovat dále. Budeme od Vás dopředu potřebovat nějaké podklady. Vaše potřeby, přání, nějaký návrh, pokud už ho máte, nebo alespoň náčrtek půdorysu kuchyně s vyznačením rozvodů, oken a případných překážek. V rezervovaném termínu Vám zatelefonujeme a následně pošleme odkaz, pomocí kterého se s vámi spojíme přes internet. To předpokládá, že máte zařízení, přes které je toto spojení možné uskutečnit, u kterého jste v daném termínu přítomni a samozřejmě je nutností i dostatečně rychlé připojení k internetu. Budeme Vám přes videohovor sdílet stavbu Vaší budoucí kuchyně. Přitom se uslyšíme a Vy se budete moci průběžně ptát a my Vám budeme naše kroky náležitě komentovat. Těšíme se na Vaší online návštěvu.

www.showroom-blum.cz

ZDROJ: PR článek firmy BLUM, s.r.o.

Kategorie: Kuchyně
Tagy: navrhování interiérů zařízovaní kuchyně
Sdílejte článek