nábytkové kování

Vaše kuchyň krásná a praktická

09. 09. 2020 Sdílet

Kuchyně mají nejen krásně vypadat; musí také dobře fungovat a hlavně být praktické. To vše si můžete vyzkoušet nanečisto a v životní velikosti. Zveme Vás na „zkušební jízdu” ve Vaší budoucí kuchyni.

logoFirma Blum, rakouský specialista na výrobu nábytkového kování, sleduje řadu kuchyní přímo v domácnostech po celém světě a ze získaných poznatků vycházejí nové nápady i výrobky. Svými nápady a myšlenkami pro praktické kuchyně poskytuje Blum užitečné náměty a tipy, na co byste měli před nákupem kuchyně dbát. Tyto myšlenky se zakládají na třech zásadních principech: PLYNULOST, PROSTOR a POHYB.

PLYNULOST: návaznost prací v kuchyni

Zbytečného pobíhání křížem krážem po kuchyni se můžete snadno vyvarovat již ve fázi projektu kuchyně. Zkuste si přehrát v hlavě třeba uklízení umytého nádobí z myčky nebo přípravu snídaně; a tak si snadno uvědomíte, zda takový průběh práce bude ve Vaší budoucí kuchyni bez překážek a komplikací fungovat či ne.

nábytkové kování

FOTO BLUM

PROSTOR: dostatek úložného prostoru v kuchyni

Potřeba úložného prostoru je individuální a záleží na tom, jak velká je rodina, jaké zvyky lidé mají při vaření i nakupování potravin, záleží však také na životním stylu uživatele kuchyně. Základem jsou zásuvky ve spodních skříňkách, samozřejmě s plným výsuvem, a jejich vnitřní členění. Blum však poskytuje také speciální a komfortní rohové skříňky SPACE CORNER a výsuvy pod dřez, které ještě zajistí úložný prostor navíc. Praktickým řešením pro ukládání zásob je potravinová skříň s vnitřními výsuvy, která umožní přístup k uloženým věcem ze všech tří stran. Jmenuje se SPACE TOWER.

nábytkové kování

FOTO BLUM

POHYB: komfort obsluhy v kuchyni

Dalším důležitým aspektem praktické kuchyně je komfort ovládání. Ten splňuje například SERVO-DRIVE, elektrický způsob otvírání výsuvů nebo výklopů. Stačí zlehka ťuknout na čelní plochu rukou, bokem, špičkou nohy nebo kolenem a zásuvky či výklopy se otevřou jakoby samy od sebe. Díky BLUMOTION, systému tlumení firmy Blum, se dvířka, výsuvy i výklopy zavírají měkce a tiše.

nábytkové kování

FOTO BLUM

KUCHYŇ NA ZKOUŠKU: přijďte a vstupte do své budoucí kuchyně

Absolvovali jste návštěvu kuchyňského studia? Sáhněte si i na další rozměr své budoucí kuchyně. Navštivte showroom BLUM a postavte si svou kuchyň v životní velikosti. Vyzkoušejte si, zda je vše na dosah a jak Vám při práci pomůže vnitřní vybavení zásuvek, které najdete při jejich otevření. Skříňky pro takový test jsou plně funkční. Jsou postaveny na podvozcích s kolečky a Vy můžete velmi rychle postavit jinou variantu, která pro Vás bude praktičtější. Zveme Vás na „zkušební jízdu“ ve Vaší budoucí kuchyni do showroomu firmy BLUM.

Více na www.blum.com

Zdroj: PR článek společnosti BLUM

Kategorie: Kuchyně
Tagy: kuchyňská linka nabytkove kovani
Sdílejte článek