Aktivní regenerace zad díky matraci

Vyhřezlé ploténky nebo skřípnutý nerv v páteřní oblasti,... Mimo léků pomáhá proti bolesti zad také pravidelné cvičení. Dlouhodobou a pravidelnou pomoc dnes nabízí dokonce i matrace.

Strečink během spánku

Vědci ze společnosti Magniflex se už desítky let zabývají vývojem matrací, které mají dopřát spolehlivou regeneraci během spánku. Díky rokům výzkumů a spolupráci s Univerzitou v Zaragoze vyvinuli matraci Magnistretch, která se o vaše záda bude pečlivě starat po celou noc, tedy v době, kdy je vaše tělo zdánlivě v klidu a má nejvíce času se zregenerovat. Matrace Magnistretch během spánku natahuje páteř. Spánek na ní má podobný účinek jako 30 minut strečinku. Sportem namáhané tělo pomáhá Magnistretch během spánku regenerovat i slavnému italskému brankáři Gianluigimu Buffonovi.

Magnistretch ocenila i Americká asociace chiropraktiků

Na celém světě existuje pouze šest společností, které disponují certifikátem ACA (největší profesní organizace amerických chiropraktiků). Nedávno byl ACA udělen i italské společnosti Magniflex za matraci Magnistretch.

FOTO www.magniflex.cz

Matrace Magnistretch prošla všemi testy a kontrolami vyžadovanými protokolem ACA, který potvrzuje, že příznivé účinky této matrace napomáhají protažení a uvolnění páteře a prokazatelně vedou ke zmírnění bolestí zad. Kromě toho napomáhá klientům řešit potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.

www.magniflex.cz

Komentovat