Interiérové dveře TYP O30 v dekoru „bardolino“ výborně zapadnou do interiéru laděného v moderních zemitých až šedých tónech. Tento prosklený model dveří navíc prostor příjemně prosvětlí. FOTO ZDROJ: SEPOS, spol. s r.o.

Dveřím udávají styl zemité tóny a výrazná kresba

17. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Dveřní křídlo má v moderním interiéru jasnou roli. Svým jednoduchým a čistým designem dobře ladí s dalším vybavením a dekorem povrchu patří mezi hlavní barevné impulzi v interiéru. Hitem mezi dekory dveří jsou přitom přírodní dekory dřeva s výraznou kresbou a zemitými tóny.

Právě takové jsou nové dekory CPL laminovaných povrchů v řadě premium a exkluziv. Dveře s nimi vypadají vkusně a působí velmi teplým a příjemným dojmem. Tyto dekory vynikají obzvlášť na klasickém plném dveřním křídle, které by při nevhodné volbě dekoru mohlo působit stroze až obyčejně. Jednoduchým dveřím se zárubní ovšem vzhled nápadné kresby dubového dřeva nevídaně sluší. Výsledkem této kombinace jsou moderní dveře a zárubně, které zaujmou na první pohled. Vypadají luxusně!

V paletě dekorů poznáte CPL laminované dekory premium a exkluziv snadno, nejedná se totiž o žádné jednobarevné, jednolité a fádní odstíny. Nové dekory zvýrazňují póry dřeva druhým odstínem, což imitaci přírodní kresby sympaticky podtrhuje. Svým vzhledem tyto povrchy snadno sladíte s moderními podlahovými krytinami či například pracovní kuchyňskou deskou, kde jsou téměř totožné dekory také v kurzu. „Při výběru dekoru dveří a zárubní se vždy vyplatí přinést si na vzorkovou prodejnu vzorek dekoru podlahy, kuchyňských dveří, nábytku a tak dále, abyste mohli vybranou kombinaci zhodnotit a podle porovnání dekorů na místě se rozhodnout,“ radí ze zkušeností Mgr. Lumír Kozubík, hlavní manažer firmy SEPOS, spol. s r.o., kde si povrchy CPL premium a exkluziv můžete prohlédnout v celorepublikové síti vzorkových prodejen. V případě řady CPL premium a exkluziv je navíc vzhled struktury dřeva na jednom dveřním křídle nepravidelný a vytváří tak opravdový dojem přírodního materiálu. „Tyto CPL laminované povrchy jsou nejen vzhledově velmi atraktivní, ale jsou připraveny na soužití s malými dětmi i domácími mazlíčky, kteří dokážou vybavení domácnosti dostatečně prověřit. Praktickou vlastností tohoto povrchového materiálu je také snadná údržba a odolnost proti vyblednutí,“ upřesňuje Mgr. Lumír Kozubík.

Designová řada laminovaných povrchů CPL exkluziv pro dveře představuje dva dubové dekory laděné dohněda. Světlejší variantou je „bardolino“, které interiér doslova rozjásá svou jiskrou a snadno ho sladíte například s dlažbou v pískovém odstínu. Kontrast pórů dřeva na dekoru „bardolino“ není příliš výrazná jako u tmavšího dekoru „molina“. Ten ve vás vzbudí příjemně harmonický dojem, který můžete odvážně oživit výběrem lesklého povrchu na dalším vybavení interiéru.

interiérové dveře AXIS v dekoru „molina“

interiérové dveře AXIS v dekoru „molina“ ZDROJ: SEPOS, spol. s r.o.

interiérové dveře TYP 010 v dekoru „bardolino“

interiérové dveře TYP 010 v dekoru „bardolino“ ZDROJ: SEPOS, spol. s r.o.

detail laminovaného povrchu CPL exkluziv „molina“

detail laminovaného povrchu CPL exkluziv „molina“ ZDROJ: SEPOS, spol. s r.o.

detail laminovaného povrchu CPL exkluziv „bardolino“

detail laminovaného povrchu CPL exkluziv „bardolino“. ZDROJ: SEPOS, spol. s r.o.

Laminované CPL povrchy premium na dveřích přináší také přírodní zemité tóny hnědé až šedé. Jsou jimi dekory avola, authentic, natural, nebrasca, doplněny oblíbenými barvami pro ladění dveří do moderních interiérů, a sice vanilkovou a kamennou šedou. Barevné dekory naopak nechají v interiéru promluvit jiné plochy v přírodním dekoru.

Zdroj: PR článek společnosti SEPOS, spol. s r.o. – jeden z předních českých prodejců dveří a zárubní s celorepublikovou sítí vzorkových prodejen

Kategorie: Nábytek
Tagy: dvere
Sdílejte článek

Diskuze