Jak proměnit ničím nezajímavý obývací pokoj v útulný společenský prostor?

14. 12. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Obývací pokoj představuje společenskou místnost, kam si pozvete návštěvu a kde budete relaxovat s rodinou u dobré komedie. Dominantou obývacího pokoje je sedací souprava s konferenčním stolem a v kontrastu tohoto nábytku stojí obývací stěna. Pakliže nemáte cit pro design, horko těžko byste z na první pohled nezajímavé místnosti vykouzlili stylově sladěnou světnici.

V následujících řádcích vám dáme hodnotnou inspiraci pro bydlení, kterou jsme hledali u známých prodejců nábytku a také v největším online katalogu s nábytkem a dekoracemi na Favi.cz.

Pohovky

Nejprve byste měli vybrat vhodnou sedací soupravu, neboť od ní se odvíjí výběr ostatních prvků. Ve světě bydlení panují tmavé barvy, přičemž velké popularitě se těší pohovky z šedé tkaniny zdobené zádovými a područkovými polštáři. Doporučujeme model DIVANI z dílny společnosti SCONTO Nábytek, která představuje své produkty na www.sconto.cz.

Sconto Divani 13999 Kč

Sconto Divani 13999 Kč

Pokud toužíte po prostornějším sedacím nábytku, můžete sáhnout po prototypu pohovky ROY od výrobce ATAN nábytek. Rohové provedení v černobílé barvě se hodí do nadčasových interiérů.

Atan.cz Televizní stolek 4849 Kč

Atan.cz Televizní stolek 4849 Kč

Konferenční stolky

Se stylem pohovky by měl korespondovat design konferenčního stolku. Trendem posledních let je skleněný a dřevěný materiál. Skleněná variace vtiskne obývacímu pokoji punc originality a luxusu. Pokud vám nevyhovuje studený vzhled skla, dokonalou alternativou jsou dřevěné konferenční stolky.

Sconto Spice Televizní stolek 3299 Kč

Sconto Spice Televizní stolek 3299 Kč

Obývací stěna

Jelikož je v současné době kladen důraz na minimalismus, mohutné obývací stěny zabírající půlku místnosti mají období slávy dávno za sebou. Obývací pokoje jsou zdobené jednoduchými obývacími stěnami, které zabírají minimum prostoru. Místnost je vzdušnější, prostornější a opticky větší. Někteří bytoví designéři upouští od obývacích stěn úplně a raději zvolí pouze TV stolek pro umístění televizoru.

Vykouzlete si sladěný obývací pokoj, který nebude přeplácaný dekoracemi a zbytečnými cetkami. Zvolte moderní minimalistický styl.

zdroj ilustračních fotek je Favi.cz a Kamidesign.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Netflock, s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: nábytek do obývacího pokoje obývací pokoj TV komoda TV stěna
Sdílejte článek

Diskuze