Moderní nábytek s důrazem na design i kvalitu

Moderní nábytek s důrazem na design i kvalitu

12. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Nábytek je nedílnou součástí domova, kde plní nejen tu hlavní praktickou, ale také estetickou funkci. Při výběru nábytku do svého domu či bytu záleží na vkusu každého člověka. Je možné projít velké obchodní domy s tímto sortimentem a vybrat si z jejich nabídky. Pokud však máte rádi originalitu a chcete se odlišit od davu, zřejmě vás tato možnost neuspokojí.

Druhou variantou je designový nábytek, jaký v těchto obchodech nenajdete. Právě ten propůjčí vašemu domovu kouzlo jedinečnosti a originality.

foto: Lino, s.r.o.

foto: Lino, s.r.o.

I malá změna udělá velký dojem

Zařídit si stylovou domácnost není nic složitého. Pokud již máte nábytek částečně pořízen, není třeba se ho hned zbavovat. Někdy stačí jen několik designově jedinečných doplňků a místnost rázem získá úplně jiný vzhled. V kuchyni a jídelně vám takovou službu poskytnou originální moderní židle. Jejich výběr je velmi široký, ať už se to týká materiálu nebo typu židlí. Můžete zvolit dřevěnou či čalouněnou klasiku, kovové židle nebo stále oblíbenější moderní plastové židle. K mání jsou i vysoce designové kousky jedinečných tvarů. Moderní křesla pak dokáží proměnit obyčejně vypadající obývací pokoj v místnost plnou svěžího stylu. Opět je možné volit z různých typů křesel a z více materiálů jako je kov, dřevo, kůže a plast.

foto: Lino, s.r.o.

foto: Lino, s.r.o.

Nábytek s puncem kvality a jedinečnosti

Předním distributorem moderního designové nábytku je firma Lino Design. Za touto společností stojí 20 let dlouhá tradice a mnoho zkušeností s prodejem nábytku do moderních domácností, ale také do kanceláří, soukromých i státních institucí, hotelů, restaurací a kaváren. Ostatně právě tito odběratelé jsou největším důkazem, že společnost prodává skutečně kvalitní nábytek, který skvěle vypadá a výborně slouží i při velké zátěži. Stylový nábytek od Lino Design splňuje všechny nároky na vysokou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečný design s inspirací ve světových trendech. Přitom je k dostání za dostupné ceny. Chcete-li se odlišovat a zařídit si moderní domácnost přesně podle svého vkusu, jistě vás nabídka této společnosti potěší.

foto: Lino, s.r.o.

foto: Lino, s.r.o.

ZDROJ: PR článek firmy Lino, s.r.o.

Kategorie: Moderní bydlení Moderní nábytek Nábytek Stylový nábytek
Tagy: nabytek pracovni židle
Sdílejte článek

Diskuze