Nákup kancelářského nábytku: S důrazem na kvalitu i design

26. 01. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

Vhodné vybavení kanceláře nelze považovat za jakousi samozřejmost. Naopak, zvolit ty správné věci může být někdy velmi náročné. I z toho důvodu se vyplatí dbát na veškeré důležité aspekty, jež se nákupu kancelářského nábytku týkají. My se zaměříme zejména na stoly, židle a v neposlední řadě skříně. Právě z těchto komponentů je interiér všech moderních kanceláří složen. Co tedy všechno brát v potaz?

Kancelářská židle musí nabídnout maximální komfort!

Už jste slyšeli spojení zdravé sezení? Pak na něj poměrně rychle můžete opět zapomenout. Nic takového totiž neexistuje. Poloha vsedě je pro lidské tělo nepřirozená, a tak je vhodné se dlouhodobému sezení vyhýbat. Mnohdy to ovšem nejde. Optimální je proto zakoupit polohovatelnou kancelářskou židli, případně větší křeslo. Získáte jistotu, že podpora bederní páteře a jiných součástí lidského těla bude maximální. Vybírejte tedy kancelářské židle vybavené opěrkami hlavy, loktů a také polohovacím mechanismem. Nastavení výšky posedu musí být samozřejmostí. Nezapomínejte ani na pohodlné polstrování.

Prostorné kancelářské stoly

Nesmírně důležitý je vhodně uspořádaný pracovní prostor na stole. Jeho deska by měla být co možná největší. Často jsou na ní totiž položeny notebook, monitor počítače a spousta dalších papírových dokumentů. Stůl se řadí mezi kancelářský nábytek, který je k dispozici ve spoustě variací. Lze jej pořídit se čtyřmi nohami, anebo pouze jednou či dvěmi s tím, že je kotven ke stěně. Designových variací je zkrátka spousta.

Prostorově úsporné, ale objemné skříně

Každá kancelář by měla pojmout spousty důležitých dokumentů. Za tímto účelem si stoprocentně pořiďte skříně. Nemusí být nutně z masivního dřeva a vyznačovat se bytelnou a rozměrnou konstrukcí! Bohatě postačí moderní modely se spoustou polic, boxů a pořadačů. Z velmi pestrého sortimentu na Atan.cz si jistě vyberete jak skříně, tak i ostatní zmiňovaný kancelářský nábytek.

ZDROJ: PR článek společnosti ATAN nábytek s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: kancelare kancelářske prostory kancelářské stoly kancelářsky nábytek
Sdílejte článek

Diskuze