Zdroj: Blum

Vodicí systémy Blum. Kvalita z oceli pro důmyslné řešení dřevěného nábytku

08. 11. 2021 Sdílet

Naše vodicí systémy Blum nabízí ocelovou kvalitu pro váš nábytek ze dřeva. Pro uspokojení jakýchkoli nároků máme k dispozici vhodné řešení: úsporný vodicí systém STANDARD, univerzální vodicí systém TANDEM, a rovněž rafinovaný vodicí systém MOVENTO. Pro ještě více komfortu máte k dispozici různé technologie pohybu.

Záleží na vašich požadavcích. Pro vaše zásuvky si můžete vybrat mezi různými variantami: viditelný vodicí systém nebo skrytý vodicí systém, každý s obrovským spektrem jmenovitých délek, typů výsuvů a tříd nosnosti 30 kg až 70 kg. Naše vodicí systémy jsou vhodné pro využití se všemi 4 technologiemi pohybu Blum pro měkké a tiché otevírání i zavírání.

Dřevěný nábytek se zásuvkami

Zdroj: Blum

MOVENTO je stabilní a unese opravdu hodně. Tento vodicí systém je díky velmi dobrým hodnotám svěšení vhodný rovněž pro výsuvy s čely zásuvek umístěnými až téměř u podlahy. Díky tomu je nejlepší volba plný výsuv se třídami nosnosti 40 kg a 70 kg. Do každé místnosti, i když budete využívat široké, vysoké a hluboké výsuvy.

Dítě v chodbě hledá věci v zásuvke

Zdroj: Blum

Skrytý vodicí systém TANDEM je univerzální řešení pro váš nábytek ze dřeva. Jedná se o velmi komplexní program, což při realizaci a pojetí designu znamená obzvlášť vysokou variabilitu. Vybírejte z obrovského spektra jmenovitých délek, různých typů výsuvů a tříd nosnosti.

Rodina v obýváku v pohodové náladě

Zdroj: Blum

Detský pokoj v podkroví

Zdroj: Blum

Viditelný vodicí systém STANDARD je úsporné, ekonomické řešení pro váš nábytek ze dřeva. Skládá se jen z několika konstrukčních dílů a součástek, proto je naprosto jednoduchý. Při každodenním používání se spolehlivé vedení skvěle osvědčí díky dobrým vlastnostem chodu a vysoké stabilitě.
MOVENTO, TANDEM a STANDARD jsou dimenzovány tak, abyste je mohli otevřít a zase zavřít minimálně 100.000 krát, z toho 30.000 krát dost důrazně. S plastovými válečky na vodicích lištách, odolnými proti opotřebení, nedochází k odírání kovu. Při výrobě klademe velký důraz na přesnost. Aby byly naše vodicí systémy zdrojem radosti a potěšení po celou dobu životnosti nábytku.

Více na www.blum.com

Zdroj: PR článek Blum

Kategorie: Nábytek
Tagy: Chytré zásuvky dřevěný nábytek ocelové konstrukce regálové systémy skříňky zasuvky
Sdílejte článek