Dveře ThermoPro Plus jsou mimořádně bezpečné a šetří energii

Dveře ThermoPro Plus jsou mimořádně bezpečné a šetří energii

07. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Bezpečí domova je pro každého z nás důležité. Domovní dveře ThermoPro Plus od společnosti Hörmann, předního výrobce dveří, vrat a pohonů, spolu s bezpečím navíc nabízí i vynikající tepelnou izolaci a krásný design. Nové dveře […]

Bezpečí domova je pro každého z nás důležité. Domovní dveře ThermoPro Plus od společnosti Hörmann, předního výrobce dveří, vrat a pohonů, spolu s bezpečím navíc nabízí i vynikající tepelnou izolaci a krásný design. Nové dveře šetří energii a jsou odolné proti všem povětrnostním vlivům, jako je déšť, mráz, vítr a vlhkost.

Dveře ThermoPro Plus disponují hliníkovou zárubní s trojnásobnou těsnicí rovinou, dveře tedy mají zespodu tři druhy těsnění pro zvýšení tepelné izolace (až U=0,8 W/m²K). Ochranné prosklení je také trojité, a vnitřní prostory tak od těch vnějších skvěle izoluje. Dveřní křídlo je široké 65 mm a je vyplněno polyuretanovou pěnou. Drahé teplo tedy v zimě zbytečně neuniká ven.

Nové dveře jsou vybaveny vícenásobným zamykáním odolným proti vloupání, tj. bezpečnostními čepy, a na přání lze dále výrobek doplnit další bezpečnostní výbavou, např. elektrootvíračem s denní klapkou pro rychlé otevření. Zákazníci mají také možnost objednat dveře v provedení bezpečnostní třídy WK2. Větší bezpečí poskytuje také prosklení, které je netříštivé, v případě poškození skla tak nehrozí žádná řezná poranění. Pro velmi tiché zavírání jsou dveře vybaveny západkou Softlock.

Domovní dveře ThermoPro Plus v nově otevřené vzorkovně v sídle společnosti

Domovní dveře ThermoPro Plus v nově otevřené vzorkovně v sídle společnosti

Mezi standardní vybavení dveří patří vnitřní klika z ušlechtilé oceli a vnější rozeta. Cylindrická vložka je dodávána s pěti klíči a s nouzovou funkcí (dveře se dají zamknout, i když je uvnitř klíč). Produkt pořídíte v deseti barvách (např. v bílé, hnědé, červené, zelené atd.) nebo s oboustrannou fólií (dekor zlatý dub – dveře v tomto odstínu jsou k vidění ve vzorkovně společnosti ve Středoklukách u Prahy, dále dekor tmavý dub, noční dub a titan metallic) a lze ho dle vybraného motivu a velikosti zakoupit již od 30 000 Kč bez DPH.

Více informací naleznete na www.hormann.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Hörmann Česká republika s.r.o.

Kategorie: Novinky Rekonstrukce bytu
Tagy: bezpecnost dvere izolace
Sdílejte článek

Diskuze