bezpecnost

Bezpečnostní box v bytě
Rekonstrukce bytu

Elegantní „příručák“. A pevný jako skála

O čem je řeč? O domácí bezpečnostní schránce. A ne ledajaké. Když ji paní Jana zahlédla na výstavě vybavení a doplňků pro moderní bydlení, řekla bez váhání: „To musíme mít“. A manžel kupodivu neprotestoval.

Vila s bazénem
Rekonstrukce domu

Co můžete očekávat od dnešních oken

Například stále lepší tepelně-technické parametry, kterých se dosahuje propracovanějšími konstrukcemi rámů a trojsklem. Díky výborným tepelně-izolačním vlastnostem tak lze dnešní špičková okna použít také v domech s energetickou třídou A0 (téměř nulové). Výrobcům se daří zvyšovat také odolnost a trvanlivost okenních rámů a snižovat jejich nároky na údržbu. A co ještě?

Novinky

Tip na bezpečnostní dveře

Domov je místo, kde se potřebujeme cítit v bezpečí, které by mělo zůstat chráněno před všemi negativními vlivy, ať je to požár nebo vyloupení. Jednou z věcí, které můžete pro zabezpečení domova udělat, je vybavit […]

FOTO thinkstock.com
Rekonstrukce domu

Jak vybrat bezpečná garážová vrata

Při projektování a výstavbě garáže je nevyhnutelné klást důraz na její bezpečnost, aby se předešlo možným krádežím, a také na bezpečnost samotného uživatele. V obou případech hraje klíčovou roli volba garážových vrat.

FOTO: SOMFY, spol. s r.o.
Novinky

Víte, kdo vás chce navštívit?

Jste sama doma, když Vás v noci překvapí nečekaná návštěva. Někoho netrpělivě očekáváte, ale musíte odejít. Jak se na tyto běžné situace připravit? Odpovědi mají společné jedno – domácí videotelefon.

Sanitec s.r.o.
Novinky

Bezpečné sprchování

Značky KOLO, Keramag a Keramag Design letos představují několik novinek. V únoru 2015 se oficiálně začaly prodávat sprchové kouty KOLO Ultra.

Nábytek

Do garáže se vejde vše, cennosti ale uložte do trezoru

Garáž slouží nejčastěji jako pouhé odkladiště nepotřebných věcí. Nepotřebné nebo nevyužívané sportovní spotřeby, zahradní technika či příslušenství k autu. Vybavení se různě válí po zemi a překáží. Přitom kovový nábytek nabízí mnoho způsobů, jak se […]

Novinky

Dveře ThermoPro Plus jsou mimořádně bezpečné a šetří energii

Bezpečí domova je pro každého z nás důležité. Domovní dveře ThermoPro Plus od společnosti Hörmann, předního výrobce dveří, vrat a pohonů, spolu s bezpečím navíc nabízí i vynikající tepelnou izolaci a krásný design. Nové dveře […]

Novinky

Zloději si váš byt vytipují i na Facebooku!

Rádi se svým kamarádům chlubíte, když odjíždíte na dlouhou dovolenou? Sdílíte prosluněné fotky a netradiční zážitky? Měli byste vědět, že se tyto informace můžou velmi snadno dostat do špatných rukou a vystavit váš opuštěný byt […]

Novinky

Myslete na své bezpečí

Ačkoliv se čas letních dovolených blíží zatím jen velmi zvolna, již nyní byste měli přemýšlet, jak svůj byt či dům lépe zabezpečit před zloději. Ta nejúčinnější bezpečnostní opatření si vyžádají určitou dobu na přípravu, takže právě teď je nejvyšší čas snimi začít.