Reklama
Tip na bezpečnostní dveře

Tip na bezpečnostní dveře

Domov je místo, kde se potřebujeme cítit v bezpečí, které by mělo zůstat chráněno před všemi negativními vlivy, ať je to požár nebo vyloupení. Jednou z věcí, které můžete pro zabezpečení domova udělat, je vybavit jej vstupními bezpečnostními dveřmi. Společnost SAPELI, nedávno uvedla na trh bezpečnostní dveře nové generace GOLIAS. Bezpečné dveře nové generace GOLIAS

Víte, kdo vás chce navštívit?

Víte, kdo vás chce navštívit?

Jste sama doma, když Vás v noci překvapí nečekaná návštěva. Někoho netrpělivě očekáváte, ale musíte odejít. Jak se na tyto běžné situace připravit? Odpovědi mají společné jedno – domácí videotelefon.

Bezpečné sprchování

Bezpečné sprchování

Značky KOLO, Keramag a Keramag Design letos představují několik novinek. V únoru 2015 se oficiálně začaly prodávat sprchové kouty KOLO Ultra.

Do garáže se vejde vše, cennosti ale uložte do trezoru

Do garáže se vejde vše, cennosti ale uložte do trezoru

Garáž slouží nejčastěji jako pouhé odkladiště nepotřebných věcí. Nepotřebné nebo nevyužívané sportovní spotřeby, zahradní technika či příslušenství k autu. Vybavení se různě válí po zemi a překáží. Přitom kovový nábytek nabízí mnoho způsobů, jak se s nepořádkem vypořádat. Těmi skoro nepotřebnými i důležitými.

Zloději si váš byt vytipují i na Facebooku!

Zloději si váš byt vytipují i na Facebooku!

Rádi se svým kamarádům chlubíte, když odjíždíte na dlouhou dovolenou? Sdílíte prosluněné fotky a netradiční zážitky? Měli byste vědět, že se tyto informace můžou velmi snadno dostat do špatných rukou a vystavit váš opuštěný byt riziku vykradení. Potvrdil to výzkum, který provedla společnost Jablotron mezi českými vězni odsouzenými za vloupání a krádeže.

Myslete na své bezpečí

Ačkoliv se čas letních dovolených blíží zatím jen velmi zvolna, již nyní byste měli přemýšlet, jak svůj byt či dům lépe zabezpečit před zloději. Ta nejúčinnější bezpečnostní opatření si vyžádají určitou dobu na přípravu, takže právě teď je nejvyšší čas snimi začít.

Když nové dveře,tak bezpečnostní

Možná právě uvažujete ovýměně starých anekvalitních vchodových dveří za nové. Vdnešní době lze vybírat zcelé řady materiálů aprovedení dveří, je však nutné pamatovat ina bezpečnostní prvky.

Kůzlátka, otevřete vrátka!

Kůzlátka, otevřete vrátka!

Dnešní domácnost se bohužel neobejde bez ochrany proti nezvaným hostům. V této souvislosti jsou tématem číslo jedna především vchodové dveře a okna. Jejich bezpečnostní zámky a sofistikované systémy naštěstí nemusejí odradit jen zloděje, ale dobré bezpečnostní dveře poskytnou i ochranu před požárem, proti stoupající vodě a zajistí komfortní bydlení svými zvukotěsnými vlastnostmi a zamezí průvanu. V současnosti jsou v nabídce již tak inteligentní

Brány do soukromí

Brány do soukromí

Brána je stavební prvek, který má bezpečnostní charakter. Umožňuje průchod do nitra vašeho soukromí aodděluje ho od „nebezpečného“ vnějšího světa. Brány byly součástí středověkého opevnění měst aměly též reprezentativní charakter. Jejich význam přetrval do současnosti, ikdyž spíše jen vsymbolické rovině. Brány dnes neslouží kzastavení nepřátelských vojsk, ale spolu soplocením ohraničují, kde jste ještě doma. Ve středověku se jednotlivá města pyšnila výzdobou svých bran. Stejně tak si dnes počínají mnozí majitelé nemovitostí. Brány nám toho onich leckdy mnoho napoví.