Tip na bezpečnostní dveře

Tip na bezpečnostní dveře

21. 10. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Domov je místo, kde se potřebujeme cítit v bezpečí, které by mělo zůstat chráněno před všemi negativními vlivy, ať je to požár nebo vyloupení. Jednou z věcí, které můžete pro zabezpečení domova udělat, je vybavit […]

Domov je místo, kde se potřebujeme cítit v bezpečí, které by mělo zůstat chráněno před všemi negativními vlivy, ať je to požár nebo vyloupení. Jednou z věcí, které můžete pro zabezpečení domova udělat, je vybavit jej vstupními bezpečnostními dveřmi. Společnost SAPELI, nedávno uvedla na trh bezpečnostní dveře nové generace GOLIAS.

Bezpečné dveře nové generace GOLIAS od SAPELI

Nové dvoupolodrážkové dveře 3. bezpečnostní třídy GOLIAS přináší dokonalé zabezpečení. Zloději by se totiž museli dostat přes 3bodový hákový zámek, 3 plynule seřiditelné závěsy a 3 pasivní čepy, které tvoří zábranu proti vysazení dveří. O prokopnutí dveří nemůže být vůbec řeč a odolají i 70 cm dlouhému páčidlu či ruční mechanické vrtačce. Díky protipožární ochraně odolají dveře GOLIAS požáru po dobu minimálně 30 minut. Zvukotěsnost 43 dB zase maximálně utlumí okolní zvuky. A třešničkou na dortu je možnost sladění s ostatními dveřmi v interiéru a to ve více než 100 dekorech, které SAPELI nabízí. Dokonce můžou Vaše dveře z každé strany vypadat jinak.

zdroj: Sapeli

zdroj: Sapeli

Cena bezpečnostních dveří RC3 GOLIAS v provedení Elegant 10, s povrchem CPL, s protipožární, protihlukovou, a Klima 2 úpravou je se zárubní a montáží 28 980 Kč vč. DPH.

zdroj: Sapeli

zdroj: Sapeli

Cena bezpečnostních dveří RC3 GOLIAS v provedení Alegro 15, s povrchem dýha ořech americký je 38 169 Kč vč. DPH (včetně zárubně a montáže, provedení v plné výbavě – protipožární, protihlukové, kouřotěsné a Klima 3).

U obou dveří do konce roku navíc s bezpečnostní zárubní zdarma. Ušetříte 3 160,- Kč bez DPH.

www.sapeli.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: bezpecnost dvere
Sdílejte článek

Diskuze