Lepidla Loctite
Zdroj: Henkel

Na lepidla Loctite se můžete vždy spolehnout

27. 04. 2023 Sdílet

Značka Loctite je celosvětovým lídrem v oblasti lepidel, těsnění a dalších povrchových úprav. Díky inovativním postupům a přelomovým technologiím poskytuje Loctite vysoce účinná lepidla, jež jsou pevná, odolná a dlouhotrvající.

V široké nabídce naleznete tekutá či gelová vteřinová lepidla vhodná na pojení odlišných materiálů od dřeva či papíru přes různé kovy až po plasty. Lepidla mohou disponovat rozmanitými aplikátory, které vám umožní přesné lepení na těžko dostupných místech a zajistí pohodlnou vertikální i horizontální aplikaci.

Tekutá vteřinová lepidla Loctite

Tekutá vteřinová lepidla Loctite jsou určena pro menší i větší domácí opravy. Za pomoci těchto tekutých lepidel vytvoříte snadno a rychle silné spoje mezi širokou škálou běžných materiálů. Loctite je ideální pro lepení plastu, gumy, kovu, dřeva, keramiky, látky, papírových kartonů a papíru. Postačí jediná kapka a za 5 až 30 sekund lepidlo Loctite pevně zafixuje cokoliv si budete přát.

Tekutá lepidla

Zdroj: Henkel

Lepení na stropech? Použijte gelová lepidla Loctite

Pro pohodlné domácí lepení Loctite nenabízí pouze tekutá lepidla, další variantu představují unikátní jednosložkové gelové „vteřiňáky”. Tato lepidla vytvoří vmžiku průhledné pevné spoje mezi různými materiály, a to i při aplikaci na těžko dostupných místech. Jejich předností je gelová konzistence, jež zabraňuje stékání, a proto je možné s nimi pojit i na svislých površích a stropech.

Gélová lepidla

Zdroj: Henkel

Univerzální lepidlo Loctite zajistí bleskové opravy

Extrémně rychlé univerzální lepidlo Loctite poslouží jako skvělý pomocník při všech domácích opravách. Lepí rychle a silně, ovšem oproti klasickým vteřinovým lepidlům umožňuje korigovat výsledky tak, aby vždy odpovídaly vašim představám. Jeho gelová receptura dovoluje lepení všech běžných materiálů, a to i na svislých plochách a stropech. Využijte lákavého ekonomického balení, díky němuž se vypořádáte i s většími opravami.

Speciální lepidla

Zdroj: Henkel

Více na Loctite (loctite-superbond.cz).

Zdroj: Henkel ČR s.r.o.

Kategorie: Rekonstrukce bytu
Tagy: lepeni lepidlo oprava
Sdílejte článek