FOTO Philips

Akademie zdraví: ty nejlepší smoothies rychle a snadno

23. 04. 2018 Sdílet

Dostaňte z ovoce, zeleniny a ořechů to nejlepší a dopřejte svému tělu lahodnou bombu plnou vitaminů, vlákniny a minerálních látek. Nemáte čas? Akademie zdraví a mixér Philips vás to naučí během chvíle.

Zužitkujete vesměs cokoliv, co si přinesete z farmářského trhu, a za pár týdnů i to, co vám vyroste na záhonku. Smoothie však pojme i různé druhy ořechů nebo populární „superpotraviny“, například quinou nebo chia semínka. Díky těmto přísadám vám dodá většinu potřebných živin a klidně vám nahradí i jedno denní jídlo. Až kouzlu smoothie propadnete, zjistíte, že se cítíte lépe, vaše pleť i vlasy jsou zářivější a možná i shodíte nějaké to kilo. Jestliže jste se ale k přípravě tohoto super zdravého nápoje ještě nedostali, třeba proto, že se vám nechtělo pracně studovat, jak ho správně vyladit, vyzkoušejte Philips Akademii zdraví.

FOTO Philips

FOTO Philips

Rychlé smoothie podle videa

Philips Akademii zdraví zaštiťuje Kateřina Boesenberg ND, klinická naturopatka a nutriční terapeutka, která se zdravým životním stylem intenzivně zabývá už více než 10 let. Právě ona je autorkou všech jedinečných smoothie receptů a vy společně s ní můžete začít žít zdravěji a udělat ze smoothie přirozenou součást svého života. Stačí, když se zaregistrujete a zdarma si stáhnete svůj vlastní smoothie plán, v jehož rámci si nastavíte i to, jak často chcete smoothie pít. Následně můžete také dostávat upozornění do kalendáře.

Na stránkách si můžete prohlédnout videorecepty, které jsou stručné a jasné včetně seznamu ingrediencí. Využít můžete i desetidenní tematické plány a rozhodnout se, jestli nejdřív zkusíte plán na posílení imunity, dáte si detox nebo ochutnáte rychlovky, které zvládnete do jedné minuty. A pokud máte děti, vyzkoušejte smoothie připravené speciálně pro ně. Doporučené ingredience jsou snadno dostupné, navíc v rámci plánu můžete celý seznam ingrediencí jedním klikem odeslat na Rohlik.cz.

FOTO Philips

FOTO Philips

Smoothie je plné vitamínů

Pro přípravu smothie samozřejmě potřebujete kvalitní mixér. Například Philips Avance Collection HR3655/00, který díky technologii mixování ProBlend 6 3D důkladně rozmixuje všechny složky smoothie. Živiny z ovoce či zeleniny se díky tomu uvolní z buněčné struktury a tělo je může snáze vstřebat. Mixér má zároveň silný motor a nůž se točí rychlostí až 35 000 otáček za minutu. Můžete si sami navolit rychlost podle toho, jaké suroviny chcete mixovat, a můžete i využít program předvolby smoothie. V balení najdete i dvě mixovací lahve s víčkem, takže si čerstvé smoothie můžete vzít s sebou do práce nebo ho dát dětem na svačinu do školy.

FOTO Philips

FOTO Philips

Lahodná smoothie vám vyzkouzlí také mixér Philips Viva Collection HR3556/00, který získal dobré ocenění v nezávislém testu stolních a smoothie mixérů časopisu dTest. Disponuje technologií ProBlend 6 pro jemnější mixování, má praktickou dvoulitrovou nádobu s držákem a pulzní funkci pro mixování a míchání. Velkou výhodou mixérů Philips je i velmi snadná údržba. Nemusíte ztrácet čas ručním mytím, stačí dát jednotlivé části do myčky.

Více na www.philips.cz/akademie-zdravi.

ZDROJ: PR článek společnosti Philips

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: mixéry smoothies
Sdílejte článek