Zdroj: Haier

F+ Series 9 ultimátní řešení pro ještě delší čerstvost vašich potravin

16. 12. 2021 Sdílet

Působivá pětidveřová chladnička s mrazničkou F+ Series 9 nabízí nepřeberné množství možností skladování díky svému designu, uspořádání vnitřního prostoru, dvěma teplotně nezávislým chladícím okruhům a exkluzivním technologiím Fresher Techs®. Každá část je navržena tak, aby zajistila dokonalé podmínky pro uchovávání jakéhokoliv druhu potravin. V unikátní antioxidační zóně skladujte čerstvé potraviny dokonce až 8krát déle. Objevte to nejlepší od značky Haier.

5dveřové provedení a dva chladící okruhy

Haier, světová jednička v kategorii velkých domácích spotřebičů, představuje F+ Series 9 – chladničku, která díky svému jedinečnému designu a pokročilým technologiím přináší skvělé řešení skladování potravin pro skutečně náročného zákazníka. Celkový čistý objem 488 l je rozdělený na 5 oddílů se dvěma chladícími okruhy s nezávislým nastavením teploty. Prakticky členěný vnitřní prostor s možností otevření vždy jen jednoho křídla dveří nebo jen spodní samostatné zásuvky snižuje tepelné ztráty a garantuje úsporu energie. K nastavení teploty spotřebiče slouží externí digitální displej, který ladí k povrchu z černého skla. I přes velkorysý objem zabere v kuchyni pouhých 83 cm na šířku.

Zásuvka Antioxidant zone s jídlem

Zásuvka Antioxidant zone odsaje většinu vzduchu a ovoce a zelenina zůstanou uloženy ve vakuu. Zdroj: Haier

Antioxidant zone: Uchovejte potraviny 8krát déle čerstvé snížením kyslíku

V unikátní antioxidační zóně skladujte čerstvé potraviny až 8krát déle*. Inspirována vakuovou technologií, tato speciální zásuvka v chladící části se po zasunutí hermeticky uzavře, sníží množství vzduchu, a tedy i působení kyslíku na miminum. Tím zásadně zpomalí proces zrání.

*Certifikováno VDE N° ID.40048642.

ABT®: Čistší vzduch v chladničce bez bakterií

Exkluzivní antibakteriální technologie ABT® společnosti Haier používá ultrafialové světlo, které eliminuje 99,9 % škodlivých bakterií v cirkulaci vzduchu v chladničce a zabraňuje tvorbě dalších. Hygieničtější prostor chladničky tak chrání zdraví vás i celé vaší rodiny a zachovává původní chuť vašich potravin.

Maso na talíři v chladničce

Ultrafialové světlo eliminuje 99,9 % škodlivých bakterií v cirkulaci vzduchu. Zdroj: Haier

Fresher Sensors: O 30 % rychlejší chlazení pro lepší uchovávání potravin*

Infračervené senzory Fresher Sensors umístěné na každé polici monitorují teplotu a přesměrovávají chladný vzduch přesně tam, kde je to aktuálně potřeba. Tím je zajištěno rychlé vychlazení potravin na optimální teplotu s efektivním využitím výkonu chladničky, ať už jsou umístěny kdekoliv.

*Certifikováno VDE N° ID. 231460-AS9-8.

Krevety na talíři v chladičce

Infračervené senzory umístěné na boku každé police monitorují teplotu. Zdroj: Haier

Switch zone: Proměňte mrazák na chladničku a zpět

Switch Zone je jedinečná 88l samostatná zásuvka ve spodní části spotřebiče, která umožňuje přepnout mezi režimem chlazení a mrazení. Pomocí digitálního displeje lze snadno nastavit teplotu v rozmezí -20 °C
až + 5 °C a Switch Zone využít jako chladničku, mrazničku nebo třeba prostor pro pomalé rozmrazování, které zachová strukturu a živiny v potravinách.

Otevřené zásuvky chladničky s ovocím a zeleninou

Spodní samostatnou zásuvku Switch Zone můžete využít jako mrazničku nebo ledničku dle potřeby. Zdroj: Haier

Automatický výrobník ledu: Dostatek ledu vždy při ruce

Automatický výrobník ledu v mrazící části zajistí, že máte zásobu kostek ledu kdykoliv je potřeba. Chladnička nemá připojení na vodu, díky čemuž ale ovlivníte, z jak kvalitní vody je led vytvořen. Nalijte vodu do zásobníku, spotřebič si bude automaticky dávkovat vodu do výrobníku, vyrobený led je uchováván v samostatné zásuvce pod výrobníkem v mrazící části.

Zásobník ledu v chladničce

V automatické výrobníku ledu máte nachystané rovnou celé kostky. Zdroj: Haier

Daylight: Prosviťte svou chladničku denním světlem

Technologie Daylight používá výkonné LED diody pro mnohem jasnější a intenzivnější vnitřní světlo v chladničce. Světlo podsvicuje celý zadní panel Multi Flow, osvicuje tak celý vnitřní prostor a navozuje dojem příjemného denního světla za oknem. Jednoduše tak uvidíte na vše, co v chladničce skladujete, ať už je den či noc.

Modelové označení chladničky je HFF-750CGBJ.

Více na www.haier.cz

Zdroj: PR článek společností Candy Hoover ČR s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: chladnicky chlazeni chytré spotřebiče designové spotřebiče Inteligentní systémy kombinované chladničky
Sdílejte článek