Hloubkové čištění znečištěných podlah

Hloubkové čištění znečištěných podlah

30. 04. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Bona hloubkový čistící system je nový čistící system – kombinace čistící stroj + extrémně účinný čistící prostředek k čištění znečištěných podlah. Tímto se otevírá nová nabídka služeb pro majitele podlah, kteří ocení krásný vzhled podlahy. […]

Bona hloubkový čistící system je nový čistící system – kombinace čistící stroj + extrémně účinný čistící prostředek k čištění znečištěných podlah. Tímto se otevírá nová nabídka služeb pro majitele podlah, kteří ocení krásný vzhled podlahy.

Jedná se o nový systém hloubkového čištění velmi znečištěných podlah jak v interiéru, tak exteriéru jako jsou podlahy u bazénu, venkovní terasy apod. Odložte renovaci podlah o pár let později! 

Čištění podlah do hloubky

Uklízíte podlahu pravidelně a i přesto je Vaše podlaha po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev každé podlahy. Každá podlaha po určité době stárne, její povrch se mění a po čase může být podlaha jednotvárná a matná. Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete, ale pouze přijmete podlahu takovou, jaká je. Pouze jeden čistící tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadala, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 – 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili. Čistící systém s extrémí účinností dramaticky změní Váš pohled domova. Již nebudete chtít podlahu překrývat kobercem!

Síla v čistící emulzi

Čistící prostředek Bona Deep Clean Solution rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití na lakované a olejované podlahy. Čistící stroj Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných podlah v interiéru, ale může vyčistit i zašpiněnou venkovní terasu nebo podlahu u bazénu.

Bona Hloubkové čištění podlah

Bona Hloubkové čištění podlah

Odložte renovaci o pár let později!

System nabízí hloubkové čištění podlah ještě předtím, než bude zapotřebí jejich řádná renovace. To tu ještě nebylo. Podlahy sice budou vyžadovat nové přelakování, nicméně renovaci můžete odsunout ještě o pár let později. Stačí podlahu řádně vyčistit čistícím systémem Bona Hloubkové čištění podlah (Bona Deep Clean System) a aplikovat leštěnku pro zvýraznění lesku. A podlaha září jako nová. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže.

Bona Hloubkové čištění podlah

Bona Hloubkové čištění podlah nabízí vybrané podlahářské firmy. Systém je možné i zapůjčit. Je to tak snadné! Seznam prodejen / půjčoven ZDE.

{youtube}jJzxcP5KIRA{/youtube}

 

Bona Hloubkové čištění podlah

 

 

Bona CR
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín, Czech Republic
Tel: +420 236 080 213 Fax: +420 236 080 219
www.bona.com

 

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: cisteni mop podlaha
Sdílejte článek

Diskuze