Prachovka a vysavač v jednom

22. 06. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Nové vysavače Dust & Gone s vestavěnou samočisticí prachovkou dosáhnou i do míst, kam jste se se svým starým vysavačem nikdy nedostali.   Zapomeňte na prachovky z peří, které používaly naše babičky, i na umělé tyče se vzhledem […]

Nové vysavače Dust & Gone s vestavěnou samočisticí prachovkou dosáhnou i do míst, kam jste se se svým starým vysavačem nikdy nedostali.

 

Zapomeňte na prachovky z peří, které používaly naše babičky, i na umělé tyče se vzhledem opelichaného koštěte. Electrolux nyní spojil tyto dvě činnosti v jednu. Vysavače Dust & Gone obsahují samočisticí prachovku, která je uložena uvnitř těla vysavače. Prachovka je automaticky vyčištěna a staticky nabita pokaždé, když je vložena do zapnutého vysavače. Není už potřeba vyklepávat prachovku na balkoně nebo nad košem. Vysavač Dust & Gone je vyráběn ve dvou verzích – jako vysavače JetMaxx a SuperCyclone. SuperCyclone je bezsáčková verze založená na vyspělé cyklonové technologii a JetMaxx je vybaven sáčkem na prach. Oba vysavače jsou vysokorychlostní a vysoce účinné.

Více informací na www.electrolux.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: prach vysavace
Sdílejte článek

Diskuze