Reklama
Centrální vysavač Husky

Centrální vysavač Husky

Silné, odolné a vytrvalé centrální vysavače Husky zbaví vaši domácnost prachu, alergenů a dalších nečistot, a přefiltorvaný vzduch odvádí z domu pryč. Při vysávání díky tomu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách či nábytku, což ocení nejen alergici. Pořizovací cena je vzhledem k nabídnutým kvalitám opravdu zajímavou nabídkou.

Jak si vybrat dobrý vysavač?

Jak si vybrat dobrý vysavač?

Vysávání je jednou z nejzákladnějších a nejčastějších činností, kterou se snažíme udržet náš příbytek bez prachu a nečistot. Ví to i výrobci a svými každoročními technologickými inovacemi se snaží tuto práci nejen usnadňovat, ale také snižovat energii potřebnou pro její kvalitní výsledek.

Čistota řízená z centra aneb centrální vysavače

Čistota řízená z centra aneb centrální vysavače

Problém, kdy vzduch z výfukového potrubí klasického vysavače zvedne prach z povrchu nábytku, parapetů nebo záclon, nevyřeší ani sebelepší filtr. Zvířený prach se po nějaké době opět usadí na povrchu všech ploch, které po úklidu měly zůstat čisté. Jedinou obranou je víření prachu nedopustit.

Nářadí pro profesionály

Novinkou na trhu selektronářadím nejen pro profesionály je okrouhlý brusný kotouč sprůměrem 115 mm od firmy FEIN MULTIMASTER. Kotouč je určen primárně pro broušení velkých ploch.