Novinky v sortimentu centrálních vysavačů HUSKY

26. 04. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Kdo by netoužil po čisté domácnosti bez prachu, pylů, roztočů a jiných alergenů a hlavně bez zápachu. Spolehlivě nám v tom pomůže centrální vysavač Husky s doživotní zárukou, jehož filtrační systém prošel revolučním zlepšením.  Všechny […]

Kdo by netoužil po čisté domácnosti bez prachu, pylů, roztočů a jiných alergenů a hlavně bez zápachu. Spolehlivě nám v tom pomůže centrální vysavač Husky s doživotní zárukou, jehož filtrační systém prošel revolučním zlepšením. 

Všechny jednotky vyrobené od listopadu 2012 jsou vylepšené o permanentní filtr s ochranou proti růstu bakterií. Permanentní filtr obsahuje patentovanou přírodní látku SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na textilu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Technologii SILPURE používají už mnoho let výrobci spodního prádla a sportovního oblečení. Nové partnerství mezi firmami Husky a TRA přináší to nejekologičtější řešení v boji proti bakteriím a choroboplodným zárodkům. Filtry SILPURE lze navíc vyprat v automatické pračce.

HEPA filtr – dýchejte lépe
Zatímco příruční vysavače víří v místnosti cirkulací vzduchu usazený prach ještě dříve, než ho stačí vysát, Husky odvádí vzduch z domu pryč. Do interiéru se nevrátí ani smítko prachu či alergenů. Tam, kde není možné zajistit přímý odvod přefiltrovaného vzduchu mimo objekt, přichází vhod další novinka centrálních vysavačů Husky – zvukový tlumič s HEPA filtrem. HEPA filtr garantuje výrazně lepší kvalitu domácího ovzduší, než je tomu při používání přenosných vysavačů. S Filtrem HEPA FILTRE-197-HU máte 99,97% jistotu, že se prach a alergeny nevrátí zpět do objektu. Navíc u centrálních vysavačů platí, že vysavačová jednotka je umístěná mimo obytné prostory, takže je mnohem lepší vyfukovat přefiltrovaný vzduch do garáže než do pokoje nebo ložnice.

Centrální vysavače Husky

Hadice skryté ve zdi
Centrální vysavače Husky dbají i na vaše pohodlí. Proto je možné systém doplnit o celou řadu chytrých doplňků usnadňujících úklid, například systémem hadice skryté ve zdi. Pro vysávání stačí vysunout hadici (délka až 15 metrů) z trubního rozvodu, po dokončení úklidu odjistit pojistku a hadice se sama skryje zpět. Není nutné ji nikam přenášet ani chránit před poškozením.

Hadice skryté ve zdi

VROOM & SPOT by VROOM
Novinky se nevyhnuly ani sortimentu chytrého příslušenství. Vroom 9215 CE – Vroom Central 18” je novým pomocníkem vysavačů Husky. S hadicí dlouhou 5,5 m byl navržen přesně pro evropský trh. Velikost výrobku byla upravena tak, aby se vešel do každé skříňky kuchyňské linky. Vroom Central 18” si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami v kuchyni, šatně či předsíni, po dokončení úklidu se hadice svine do elegantního boxu.
Skvělým doplňkem je i další Husky Spot-15-W. Spot by Vroom v bíle barvě s prodlouženou hadicí na 4,5 m je ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kuchyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci, hadice a kartáč na prach jsou součástí dodávky.

Vroom

Spot by Vroom

Doživotní záruka…
Tradiční devizy centrálního vysavače Husky samozřejmě zůstaly zachovány, především pak unikátní doživotní záruka. Tato garance je podložena robustní konstrukcí, zaručující vysavači velmi dlouhou životnost. Velké celokovové vysavače Husky jsou poháněny silným průmyslovým motorem s technologií nezávislého chlazení bypass, která zabraňuje přehřátí motoru i při extrémní zátěží.

… a mokré sání
Husky se nebojí ani vody: modely Pro 10 a Pro 20 jsou uzpůsobeny pro přímé sání vody bez nutnosti připojení externích zařízení. Mokré nečistoty jsou zachycovány v odolné polypropylenové nádobě s nerezovým plovákem. U modelů Husky Pro 300 – 600 jsou dokonce vypouštěny přímo do kanalizace.
Vy se nemusíte o nic starat, prostě jen vezmete do ruky hadici a vysáváte…

Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky dodává již 20 let na trh společnost Newag, s. r. o. Prostřednictvím poboček v Praze, Brně a Hradci Králové a partnerských společností poskytuje komplexní odborné poradenství, prodej a kompletní servis výrobků Husky.

Více na www.husky.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: centralni vysavace
Sdílejte článek

Diskuze