Zdroj: Home 6/23

Červnové vydání HOME je plné tipů, jak na zahradu a praktický domov

14. 06. 2023
Diskuze (0)
Sdílet

Červnové číslo časopisu HOME už na vás netrpělivě čeká ve stáncích. Věnuje se také zahradě. Přesněji jejím stinným koutům, které však mohou být krásné, vyberete-li do nich ty správné rostliny. Pozve vás na několik zajímavých návštěv do bytů a domů, které prošly výraznou proměnou, a dá vám několik tipů pro zabezpečení domácnosti před zloději.

Stín lesa a teplo slunce

Důkaz o tom, že i zahradu ve stínu můžete využívat dosyta, vám přineseme v podobě této návštěvy. Rodinná zahrada poblíž lesa nabízí svým majitelům dokonalou oázu klidu. Zahradní designéři vytvořili pomocí jednoduchých instalací a zelené výsadby zátiší, ve kterých si našly místo i dva živly – oheň a voda.

Časopis Home 06/2023

Zdroj: Home 6/23

Návštěva v moderní dřevěnici

Tato lokalita oběma učarovala. Feri a Martina se už jako studenti zamilovali do oblasti Malé Fatry. Rozhodli se zde proto postavit dřevěnici, ve které budou moci s rodinou a přáteli trávit čas v přírodě. Pozvali nás na návštěvu. A máte se na co těšit.

Časopis Home 06/2023

Zdroj: Home 6/23

Dřevěné lamely – žhavý trend nebo nadčasový prvek?

Přestože lamely fungují zejména jako moderní estetický prvek, nelze jim upřít ani několik praktických funkcí. Trochu jsme si na ně posvítily. A přidali jsme i několik návštěv, ve kterých lze nalézt právě tento prvek.

Časopis Home 06/2023

Zdroj: Home 6/23

Vkusně, moderně a prakticky

Majitelé domu ve Valticích při realizaci nové kuchyně spolupracovali se studiem Le bon. Nebylo to jejich první setkání – již v minulých letech jim brněnské studio pomohlo s rekonstrukcí koupelny. Po této zkušenosti se rozhodli, že si proměnu zaslouží i kuchyň.

Časopis Home 06/2023

 Zdroj: Home 6/23

10 tipů, jak ochránit byt či dům během dovolené

Během léta je, bohužel, nejen sezóna dovolených, ale i sezóna vloupání do bytů a domů. Nemluvě o tom, že zloději mají čím dál šikovnější metody a nástroje. Jak jim nedat žádnou šanci, vám prozradíme v tomto vydání HOME.

Časopis Home 06/2023

Zdroj: Home 6/23

Nové číslo časopisu HOME si můžete v prodejnách tisku koupit od 14. 6. 2023, nebo si objednejte online roční předplatné.

Časopis Home 6/23

Zdroj: Home 6/23

Text: Lucia Blažiová

Kategorie: Novinky
Tagy: časopis HOME rekonstrukce kuchyně
Sdílejte článek

Diskuze