časopis HOME

Titulka časopisu home
Novinky

První letošní číslo časopisu HOME už v prodeji! Zjistěte jak levně změnit interiér nebo jak nastartovat zahradu po zimě

Přečtěte si první letošní vydání časopisu HOME a vneste do svého domova příjemnou atmosféru s našimi designovými vychytávkami. Přinášíme vám inspirace na zařízení interiéru, tipy do domácnosti, recepty na chutné těstoviny, novinky ve světě bydlení, ale také cenné rady odborníků.

Image (17)
Novinky

Říjnové vydání časopisu HOME je venku! Poradí s výběrem osvětlení i vybavením koupelny

V aktuálním čísle jsme si vzali pod lupu stále častější trend společného bydlení pro několik generací. Z ekonomického hlediska nabízí mnohé výhody, navíc výchova potomků v kruhu větší rodiny má svá pozitiva. Samozřejmě je třeba najít řešení, které zaoblí ostré hrany podobného soužití. Právě proto v tomto čísle najdete také rozhovor s psycholožkou Lenkou Pavukovou Rušarovou.

Časopis Home
Novinky

Červnové vydání HOME je plné tipů, jak na zahradu a praktický domov

Červnové číslo časopisu HOME už na vás netrpělivě čeká ve stáncích. Věnuje se také zahradě. Přesněji jejím stinným koutům, které však mohou být krásné, vyberete-li do nich ty správné rostliny. Pozve vás na několik zajímavých návštěv do bytů a domů, které prošly výraznou proměnou, a dá vám několik tipů pro zabezpečení domácnosti před zloději.

Květnové vydání časopisu HOME
Novinky

Šikovné přeměny, předělávky a vylepšení s nízkým rozpočtem. Květnový HOME je v prodeji!

Inspirujte se praktickými přeměnami v novém vydání časopisu HOME. Máme pro vás i nápady, jak oddělit prostor v interiéru nebo vyřešit atypickou kuchyň.

Dubnové vydání časopisu HOME
Novinky

Dubnový HOME plný inspirace! Návštěva chalupy snů, v kuchyni se známým cukrářem i kreativní novinky

V novém vydání najdete inspirativní návštěvy, rozhovor se známým cukrářem i novinky z kreativního veletrhu, které potěší nejednoho nadšence do DIY projektů.

HOME 1-2/2023
Novinky

Jaké trendy ovládnou svět interiérového dizajnu v roce 2023? Dozvíte se v prvním letošním vydání časopisu HOME!

V prvním letošním vydání vám odhalíme, jaké trendy ovládnou svět interiérového dizajnu v roce 2023. Přináší také výběr nejkrásnějších interiérů, z nichž si můžete vybrat svůj oblíbený a vyhrát jednu z cen.

Velký zimní speciál HOME
Novinky

Velký zimní speciál HOME v prodeji od 29.11.!

V novém čísle časopisu HOME vám ukážeme ty nejkrásnější interiéry inspirované zimou a blížícími se Vánocemi. Poradíme také s výběrem nové pečící trouby a přidáme i nějaké recepty na chutné cukroví. Nahlédneme do dvou krásných zimních domů – jednoho z Holandského města Aalten a druhého v německém Münsteru. Nenechte si ujít ani inspirativní blok o knihách. Připravili jsme pro vás exkluzivní rozhovor s ředitelem knihkupectví Martinus Michalem Meškou a přinášíme i inspirace na zajímavé domácí knihovny.

HOME 9/2022
Novinky

V zářijovém HOME přinášíme spoustu inspirace, jak si zařídit svou vysněnou chalupu

Přichází podzim a s ním chladnější, ale i klidnější období. A kde je krásnější strávit ho, než na chalupě v objetí měnící se přírody. V zářijovém HOME přinášíme spoustu inspirace, jak si svou vysněnou chalupu zařídit. Kromě toho můžete vyhrát v soutěži s Bosch novou myčku nádobí. Nezmeškejte proto nové vydání!

HOME 6/2022
Novinky

Červnový HOME pomůže proměnit váš interiér barvami

Červnový HOME je v prodeji od 14.6! Pomůže vám proměnit váš interiér barvami – tak, abyste bydleli krásně a stylově, ale nestálo vás to příliš.

HOME 5/2022
Novinky

Květnový HOME v prodeji od 13.5.!

Kuchyně je skutečným srdcem domácnosti. Bez ohledu na to, zda se jedná o dům nebo byt, zda má domácnost jednoho nebo sedm členů. Proto jsme si v květnovém vydání HOME posvítili právě na kuchyni.