Zdroj: istock.com

V zářijovém HOME přinášíme spoustu inspirace, jak si zařídit svou vysněnou chalupu

16. 09. 2022 Sdílet

Přichází podzim a s ním chladnější, ale i klidnější období. A kde je krásnější strávit ho, než na chalupě v objetí měnící se přírody. V zářijovém HOME přinášíme spoustu inspirace, jak si svou vysněnou chalupu zařídit. Kromě toho můžete vyhrát v soutěži s Bosch novou myčku nádobí. Nezmeškejte proto nové vydání!

Chaloupka s modrými očima

Toužíte po nějaké pěkné chalupě, ale ne a ne najít „tu pravou“? Nevzdávejte se! Inspirujte se příběhem Adriana a Emilie, který možná začal krokem nesprávným směrem, ale nakonec dopadl přímo dokonale. Jejich kouzelný víkendový domeček naleznete v tomto čísle časopisu HOME.

HOME 9/2022

Zdroj: HOME 9/2022

Praktická koupelna

Pokud plánujete novou koupelnu a lámete si hlavu s tím, jak ji zařídit s ohledem na celou rodinu, v aktuálním vydání HOME vám s tím poradíme. Podívali jsme se totiž podrobně na to, jak prakticky a funkčně zařídit rodinnou koupelnu pro více členů rodiny, ale nezapomněli jsme ani na specifické potřeby těch nejmenších či seniorů.

HOME 9/2022

Zdroj: HOME 9/2022

HOME 9/2022

Zdroj: HOME 9/2022

Zaostřeno na myčky + SOUTĚŽ S BOSCH

Díky myčkám nádobí je každý den o něco jednodušší a čistší. Pokud se stále neumíte rozhodnout, zda do ní investovat, možná vás přesvědčí pár faktů o mytí, které jsme pro vás sesbírali. Na dvojstraně navíc najdete i soutěž o myčku Bosch – stačí odpovědět na otázku a možná o mytí nádobí budete mít postaráno.

HOME 9/2022

Zdroj: HOME 9/2022

3 tipy na vyjímečnou stěnu

Omítnuté stěny jsou interiérovou klasikou. Dnešní omítky však vůbec nemusí vypadat klasicky, některé mají dokonce překvapivé vlastnosti. Máme pro vás tři zajímavé tipy, jak vnést omítkou do prostoru trendy vzhled v podobě betonu nebo cihel i závan svěžího vzduchu, díky barvě zvyšujúcí počet iontů ve vzduche.

HOME 9/2022

Zdroj: HOME 9/2022

Nové číslo časopisu HOME si můžete v prodejnách tisku koupit od 16.9.2022, nebo si objednejte online roční předplatné.

HOME 9/2022

Zdroj: HOME 9/2022

Text: Redakce

Kategorie: Novinky
Tagy: časopis HOME chalupy chaty
Sdílejte článek